Zahraniční zájezdy

V této sekci na Vás čeká široká škála zahraničních zájezdů po nejkrásnějších koutech Evropy.

Záleží pouze na Vás, kterou zemi upřednostníte a v případě, že budete na pochybách, rádi Vám na základě Vašich požadavků doporučíme vhodný zájezd a v případě zájmu pro Vás připravíme zahraniční zájezd ušitý přímo na míru.

O bezproblémový průběh Vašeho zahraničního zájezdu se postará zkušený delegát naší cestovní kanceláře, který Vám bude k dispozici po celou dobu zájezdu a který má na starosti doprovodný program, během kterého se dozvíte zajímavosti o navštívených místech.

Díky dlouholetým zkušenostem, které naší cestovní kanceláři nechybí, zahrnují naše zahraniční zájezdy nejen historická místa a jiné zajímavosti, ale vždy se je snažíme vyvážit tak, aby obsahovaly také zábavnou část, kterou ocení především děti.

Cena zájezdu je vždy kalkulována pro minimální počet 40 žáků. Cena zahrnuje průvodce, dopravu autobusem a ubytování a stravování dle typu zájezdu. Na každý zájezd mají 3 učitelé nárok jet zcela zdarma.

Uvedené ceny jsou platné pro školní rok 2018/2019.

Uvedené ceny jsou platné pro Prahu, ostatním klientům vytvoříme kalkulaci na míru.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace