Zahraniční zájezd
Disneyland a Paříž

nezávazně objednat od 4 790 Kč / os.
Země: Francie
Číslo zájezdu: 644

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Zájezd zahájíme prohlídkou hlavního města Francie, Paříže, a to výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Přes park Champ de Mars budeme pokračovat až k Invalidovně, ve které se nachází hrobka Napoleona Bonaparta. Odtud vyrazíme k dalšímu symbolu Paříže, Vítěznému oblouku. Po proslulé třídě Champs Elysées, lemované stánky se suvenýry, restauracemi a kavárnami, dojdeme přes náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskem, a skrz Tulerijské zahrady, až ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre. Na ostrově Cité spatříme katedrálu Notre-Dame a následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině.

3. den – Čeká nás den ve světě dobrodružství, pohádek a fantazie, nezapomenutelná zábava v Disneylandu. V části parku Adventureland si užijeme dobrodružství s Piráty z Karibiku při plavbě lodičkou nebo adrenalin na horské dráze s Indiana Jonesem. V Zemi fantazie Fantasylandu, inspirované nejslavnějšími animovanými filmy podle klasických evropských pohádek, navštívíme slavný zámek Šípkové Růženky, svezeme se vozíčky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků nebo a si projdeme labyrintem z Alenky v říši divů. Těšit se můžeme i na plavbu lodí Aladinovou jeskyní nebo zážitky s pohádkami Popelka, Petr Pan či Pinocchio. V části Frontierland, inspirované divokým západem a zlatou horečkou, se budeme plavit na obřím kolesovém parníku, projedeme se na horské dráze Big Thunder Mountain nebo se budeme bát ve strašidelném domě Phantom Manor. V Discoverylandu se svezeme vozíčky na interaktivní atrakci z filmu Toy Story: Příběh hraček. Projdeme se také ponorkou Nautilus kapitána Nema z románu Dvacet tisíc mil pod mořem. V části Star Wars nasedneme do X-wingu a na vesmírné horské dráze se ocitneme v bitvě mezi stíhačkami a křižníky Impéria. V další atrakci se spolu s C3PO přesuneme z vesmírného hangáru hyperprostorem na planetu Naboo do vodní říše Gunganů a zamíříme i mezi závod kluzáků. Během dne můžeme navštívit zábavné show se Lvím králem, Annou a Elsou, kačerem Donaldem a dalšími známými postavičkami. Park uzavře Mickey Mouse se svojí magickou show se speciálními světelnými efekty, drony a iluzemi, kterou doprovází melodie z nejznámějších Disneyho pohádek a filmů a je zakončena velkolepým ohňostrojem. Čeká nás pohádkově úžasný den, během kterého si budeme přát, aby nikdy neskončil.

4. den – Návrat ke škole v dopoledních hodinách.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • Ubytování (1 noc)
 • Snídaně

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Francie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 4 790 Kč /os. nezávazně objednat