Zlatý Ámos Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let s CK2
Zlatý Ámos Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let CK2
zájezdy pro školy
Zkuste také:
Školy v přírodě Školy v přírodě
Školní výlety Školní výlety
Kurzy Kurzy
a další zájezdy pro školy

Dětské tábory, výlety po ČR, poznávací zájezdy do zahraničí, zábavní parky — u CK2 100% servis

Cestovní kancelář CK2 přes 20 let organizuje i zájezdy a tábory pro širokou veřejnost, u kterých využívá zkušeností ze zájezdů pro školní skupiny, kde je kladen důraz na bezchybné a zcela plynulé zajištění celého programu.

Vybrat si u nás můžete například zájezdy za zábavou pro rodiny s dětmi, poznávací zájezdy do mnoha zajímavých zahraničních destinací nebo příměstské a letní dětské tábory.

Veškerá naše činnost je řádně pojištěna, finance klientů jsou ze 100 % chráněny.

Covid-19 – Garance vrácení peněz

Co se stane, když dnes objednáte a v termínu zájezdu, výletu či táboru bude platit „zlý“ PES? Vrátíme vám peníze. Úplně všechny, nic si neukousneme.

Pokud tedy vládní nařízení neumožní realizaci zájezdu, vrátíme Vám finance, nebo společně domluvíme přesun termínu.

Dětské tábory

Letní dětské tábory CK2 jsou tábory v bezpečném prostředí. Spojujeme tradiční tábor s moderním ubytováním v penzionech a horských chatách. Děti zažijí dle zaměření klasické táborové hry a zážitky, nebo se naučí třeba youtuberské triky.

Výběr témat je široký, vždy pod vedením profesionálů v oboru za doprovodu zdravotního personálu. Na všech táborech dodržujeme důležitá hygienická opatření.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím