Zájezd
Holandsko - tulipány a Amsterdam

Objednat od 2 590 Kč / os.
Země: Holandsko
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 527

Popis zájezdu

Seznamte se s krásami Holandska a jeho okouzlujícím hlavním městem Amsterdamem!

Pestrý program zahájíte v celosvětově proslulém květinovém parku Keukenhof, který při návštěvě Holandska nelze nenavštívit. Park se otevírá pouze na pár týdnů v roce, aby tu jeho návštěvníci mohli obdivovat půvab tulipánů nejrůznějších druhů a barev, a to v období, kdy tento symbol Holandska kvete. Na více než 30 hektarech kreativně upravených záhonů uvidíte nejen tulipány, ale také narcisy, hyacinty a jiné okrasné rostliny. Park je protkaný několika kilometry chodníků a cestiček, zároveň zde najdete místa k odpočinku, kde můžete příjemně relaxovat. Pro případ nepřízně počasí jsou zde připraveny dvě desítky interiérových expozic a na své si přijdou i menší návštěvníci, na které čeká řada atrakcí.

Po prohlídce parku se přesunete do nedalekého skanzenu Zaanse Schans, kde se během návštěvy seznámíte s holandským folklórem. Romantické přírodní prostředí, do kterého je historická vesnice zasazena, přímo vybízí k toulkám mezi větrnými mlýny. Seznámíte se s výrobou tradičních dřeváků a vyhlášeného holandského porcelánu. Chybět nebude návštěva sýrové farmy ani možnost posezení v typické hospůdce nad sklenicí místního piva či jiné zdejší speciality.

Odpolední a večerní část programu bude již zcela věnována návštěvě historického centra Amsterdamu. Při prohlídce města, kterou lze absolvovat po vlastní trase či s průvodcem CK, se přenesete do tzv. Zlatého období – 17.století, kdy byl Amsterdam světovou metropolí. Uvidíte např. královský palác Koniklijk Paleis, bývalé sídlo Východoindické společnosti Oost-Indisch Huis či nejstarší stavbu ve městě, kostel Oude Kerk. Město spatříte také z netradičního pohledu – z paluby lodi při vyhlídkové plavbě po amsterdamských kanálech, tzv. grachtech. Další volný čas můžete využít k návštěvě některého z místních muzeí (Muzeum malířů van Gogha či Rembrandta, Dům Anny Frankové aj.) nebo nahlédnete pod pokličku zdejších neřestí v podobě procházky proslulou čtvrtí červených luceren (Red Light District) či zastavení v některém z coffee shopů. 

Termíny
15. - 17. 4. 2022
22. - 24. 4. 2022
29. 4. - 1. 5. 2022

Program zájezdu
1. den - sraz ve večerních hodinách.
2. den - příjezd v ranních hodinách do zahrad Keukenhof (2,5 hod. návštěva), přejezd do skanzenu Zaanse Schans (1 hod. návštěva), přejezd do centra Amsterdamu (prohlídka a individuální program, celkem 9 hod.). Odjezd zpět do ČR v pozdních večerních hodinách.
3. den - návrat v dopoledních hodinách.

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, zákonné pojištění CK, služby průvodce, vstup do skanzenu

Cena nezahrnuje
vstupné do zahrad* (dospělí 17€; děti 4-17,99 let 9€; děti do 3,99 let zdarma), vyhlídkovou plavbu lodí po grachtu v Amsterdamu (dospělí 17€; děti 4-17,99 let 8,5€; děti do 3,99 let zdarma)
(*Úhrada vstupného do zahrad je povinná, vzhledem k tomu, že se jedná o nedílnou součást programu. V případě zájmu o vyhlídkovou plavbu lodí po grachtu je potřeba její nahlášení předem v přihláškovém formuláři z důvodu její rezervace. Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.)

Nástupní místa
Přesné místo nástupu a čas odjezdu vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.
Praha - od hotelu Diplomat, Evropská 370/15, Praha 6
Lovosice - parkoviště obchodu Lidl, Tovární, Lovosice
Ústí nad Labem - čerpací stanice Globus - Tyršova 869, Ústí nad Labem
Beroun - parkoviště u čerpací stanice OMV, vedle obchodního domu Kaufland, roh ulic Obchodní a U Dálnice
Plzeň - autobusová zastávka Ústřední hřbitov II. (točna trojelbusů), vedle obchodního domu Tesco, Rokycanská ulice

od 2 590 Kč /os. Objednat

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím