Zlatý Ámos Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let s CK2
Zlatý Ámos Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let CK2
zájezdy pro jednotlivce
Zkuste také:
Dětské tábory Dětské tábory
Příměstské tábory Příměstské tábory
Výlety po Čechách Výlety po Čechách
a další zájezdy pro jednotlivce a rodiny

Garance vrácení peněz – Covid-19; Prodloužení platnosti voucherů

Garantujeme smluvně. Pokud vládní nařízení neumožní realizaci zájezdu, vrátíme Vám finance, nebo budete-li chtít, tak společně domluvíme náhradní termín.

POZOR: Prodloužili jsme platnost vystavených voucherů, kterým končila platnost na jaře 2021 a propadly by. Nechceme, aby kdokoli o finance přišel, těší nás zájezdy organizovat. Nově platí až do konce roku 2022, navíc jsou přenositelné. 

Gratulujeme - 28. Zlatý Ámos zvolen

V letošním roce se CK2 opět stala partnerem již 28. ročníku celorepublikové ankety o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS. Letošní gratulace míří do Základní školy U Krčského lesa v Praze, kde učí letošní vítěz Tomáš Pírek. Klání bylo netradiční, online, ale i tak ukázalo, jak skvělé pedagogy máme. Děkujeme.

Školy v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí

Více jak 20 let poskytujeme školám a organizacím 100% kompletní zájezdový servis, který neustále vylepšujeme a posouváme dle přání a nároků klientů. Hlavní důraz je kladen na bezchybné a plynulé zajištění celého programu, profesionální přístup a kvalitu poskytovaných služeb.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím