Zlatý Ámos Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let s CK2
Zlatý Ámos Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let CK2
zájezdy pro jednotlivce
Zkuste také:
Dětské tábory Dětské tábory
Příměstské tábory Příměstské tábory
Výlety po Čechách Výlety po Čechách
a další zájezdy pro jednotlivce a rodiny

Garance vrácení peněz – Covid-19; Prodloužení platnosti voucherů

Co se stane, když dnes objednáte a v termínu zájezdu, pobytu či výletu bude platit „zlý“ PES? Vrátíme Vám peníze. Úplně všechny, nic si neukousneme. Garantujeme smluvně. Pokud tedy vládní nařízení neumožní realizaci zájezdu, vrátíme Vám finance, nebo společně domluvíme náhradní termín.

POZOR: Prodlužujeme platnost vystavených voucherů, kterým končí platnost na jaře a propadly by. Nechceme, aby kdokoli o finance přišel, těší nás zájezdy organizovat. Platnost prodloužíme až do konce roku 2022. Navíc zavádíme přenositelnost.

Gratulujeme - 28. Zlatý Ámos zvolen

V letošním roce se CK2 opět stala partnerem již 28. ročníku celorepublikové ankety o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS. Letošní gratulace míří do Základní školy U Krčského lesa v Praze, kde učí letošní vítěz Tomáš Pírek. Klání bylo netradiční, online, ale i tak ukázalo, jak skvělé pedagogy máme. Děkujeme.

Školy v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí

Více jak 20 let poskytujeme školám a organizacím 100% kompletní zájezdový servis, který neustále vylepšujeme a posouváme dle přání a nároků klientů. Hlavní důraz je kladen na bezchybné a plynulé zajištění celého programu, profesionální přístup a kvalitu poskytovaných služeb.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím