Garance vrácení peněz Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let s CK2
Garance vrácení peněz Zlatý Ámos Pojištění Pojištění 20 let CK2
zájezdy pro jednotlivce
Zkuste také:
Dětské tábory Dětské tábory
Příměstské tábory Příměstské tábory
Výlety po Čechách Výlety po Čechách
a další zájezdy pro jednotlivce a rodiny

AKTUÁLNÍ INFORMACE A OMEZENÍ PRO ŠKOLY

SPLŇUJEME PODMÍNKY NOUZOVÉHO STAVU, REALIZUJEME VÝHRADNĚ BEZPEČNÉ VÝLETY A EXKURZE
ČR od 26. 11. 2021:
 pravidla pro návštěvu hromadných akcí, hradů, zámků, muzeí a exkurzí do 100 účastníků. Děti do 11,99 let se těchto akcí mohou účastnit BEZ OMEZENÍ. Neočkované děti 12-17,99 let se prokazují platným PCR testem. Nad 18 let se mohou účastnit pouze s očkovacím certifikátem nebo s potvrzením o prodělané nemoci (max. 180 dnů).

NĚMECKO od 24.11. zájezdy pro školy rušíme či přesouváme 

RAKOUSKO od 22.11. lockdown na 10 až max. 20 dnů, tedy nejdéle do 12.12.

POLSKO od 22.11. vstup bez omezení, pouze předložení dokladu o bezinfekčnosti – negativní antigenní nebo PCR test (max 48 hod.) nebo očkovací certifikát nebo potvrzení o prodělané nemoci (max. 180 dnů).

 

Garance vrácení peněz – Covid-19

Garantujeme smluvně. Pokud vládní nařízení neumožní realizaci zájezdu, vrátíme Vám finance, nebo budete-li chtít, tak společně domluvíme náhradní termín. Další informace pro šklní skupiny ZDE.

100% SERVIS - školy v přírodě, školní výlety, kurzy a zájezdy

Téměř 23 let poskytujeme školám a organizacím 100% kompletní zájezdový servis, který neustále vylepšujeme a posouváme dle přání a nároků klientů. Hlavní důraz je kladen na bezchybné a plynulé zajištění celého programu, profesionální přístup a kvalitu poskytovaných služeb.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím