Zahraniční zájezd
Londýn letecky

nezávazně objednat od 7 690 Kč / os.
Číslo zájezdu: 684

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odlet z České republiky, přílet do Londýna a následný transfer do centra. Podle času příletu seznámení s Londýnem, večer přejezd místní dopravou na ubytování do hostitelských rodin.

2. den – Prohlídku britské metropole Londýna zahájíme procházkou čtvrtí Westminster, kde uvidíme sídlo parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben a Westminsterské opatství. Královským parkem St. James’s Park projdeme až k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci, a slavná třída The Mall nás dovede na významné náměstí Trafalgar Square, které je místem všech oslav a demonstrací a centrem setkávání všech Londýňanů. Zavítáme také na náměstí Piccadilly Circus, známé díky neonovým reklamám a svítícím tabulím. Londýnským metrem se přesuneme do muzea Madame Tussaud’s, kde na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva přírodopisného muzea Natural History Museum). Na závěr si vychutnáme Londýn z ptačí perspektivy z vyhlídkového kola London Eye.

3. den – Dopolední návštěva královského města Windsor s druhým největším dosud obývaným hradem Windsor Castle, který je královskou rezidencí. Prohlídka
sousedního městečka Eton s nejstarší a nejelitnější soukromou školou Eton College, na níž studovali i princové William a Harry. V odpolední části programu můžeme navštívit přírodovědné Natural History Museum, jehož bohaté a interaktivní expozice ohromí každého návštěvníka. Alternativně je možná návštěva vědecko-technického Science Museum. Alternativně tento den návštěva filmových ateliérů Warner Bros. Studios, kde nahlédneme pod pokličku natáčení filmů o Harry Potterovi. Projdeme se po Příčné ulici, prohlédneme si učebny bradavické školy a zavítáme i do Hagridovy chatrče či Brumbálova kabinetu. Seznámíme se také s tím, jak tvůrci oživili na plátně nejrůznější stvoření pomocí filmových triků. Čeká nás také nezapomenutelná prohlídka Stamford Bridge, domácího stadionu fotbalistů londýnské Chelsea. Prohlédneme si šatnu domácích i hostujících fotbalistů a další zázemí stadionu. Stejně jako legendární Petr Čech přicházel před diváky, i my projdeme tunelem až na trávník před tribuny, které pojmou přes 40 tisíc diváků (alternativně lze nově navštívit současné působiště tohoto slavného hráče, stadion fotbalistů Arsenalu). Na závěr dne nás čeká nejznámější londýnský park Hyde Park a případně návštěva světoznámé nákupní třídy Oxford Street.

4. den – Zavítáme do malebné městské části Greenwich ve východním Londýně, kde si ukážeme královskou observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník. Nenecháme si ujít ani prohlídku námořního muzea National Maritime Museum se známou plachetnicí Cutty Sark. Následně se zúčastníme vyhlídkové plavby po řece Temži, při níž uvidíme mimo jiné i slavný most Tower Bridge. Na závěr nás čeká prohlídka majestátního hradu Tower of London, který byl v minulosti svědkem mnoha důležitých historických událostí a v němž jsou dnes uloženy britské korunovační klenoty.

5. den – Podle času odletu nás čeká procházka podél řeky Temže. Uvidíme Shakespearovo divadlo Globe Theater, lodě Golden Hinde, HMS Belfast a monumentální 87patrovou budovu The Shard. Odpoledne přejezd na letiště a následný odlet zpět do ČR.


Doprava
Doprava je zajištěna letecky. Cena letenky není součástí zájezdu a je stanovena podle zvoleného letu a preferencí školy za aktuální ceny.

Cena
●  7 690 Kč při minimálním počtu 40 žáků (3 pedagogové zdarma vč. vstupů)
●  8 490 Kč při minimálním počtu 30 žáků (2 pedagogové zdarma vč. vstupů)

Cena zahrnuje
●  Ubytování v hostitelských rodinách (4 noci)
●  Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
●  Plná penze (oběd formou balíčků)
●  Zákonné pojištění CK
●  Služby průvodce
●  1 pedagog na 13 žáků zdarma včetně vstupů
●  Veškeré poplatky
●  DPH

Cena nezahrnuje
Letenky (cena stanovena podle termínu a priorit školy), vstupné a dopravu po Londýně.

Zájezd je možné zkrátit o jeden den, cena zkrácené varianty
●  5 990 Kč při minimálním počtu 40 žáků (3 pedagogové zdarma vč. vstupů)
●  6 790 Kč při minimálním počtu 30 žáků (2 pedagogové zdarma vč. vstupů)

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Plná penze (oběd formou balíčků)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • Ubytování v hostitelských rodinách a celodenní strava

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Velká Británie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 7 690 Kč /os. nezávazně objednat