Zahraniční zájezd
Londýn, metropole nad Temží

nezávazně objednat od 8 990 Kč / os.
Číslo zájezdu: 625

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách. 

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Prohlídku britské metropole Londýna zahájíme procházkou čtvrtí Westminster, kde uvidíme sídlo parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben a Westminsterské opatství. Královským parkem St. James’s Park projdeme až k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci, a slavná třída The Mall nás dovede na významné náměstí Trafalgar Square, které je místem všech oslav a demonstrací a centrem setkávání všech Londýňanů. Zavítáme také na náměstí Piccadilly Circus, známé díky neonovým reklamám a svítícím tabulím. Londýnským metrem se přesuneme do muzea Madame Tussaud’s, kde na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva přírodopisného muzea Natural History Museum). Na závěr si vychutnáme Londýn z ptačí perspektivy z vyhlídkového kola London Eye.

3. den – Dopolední návštěva královského města Windsor s druhým největším dosud obývaným hradem Windsor Castle, který je královskou rezidencí. Prohlídka
sousedního městečka Eton s nejstarší a nejelitnější soukromou školou Eton College, na níž studovali i princové William a Harry. V odpolední části programu můžeme navštívit přírodovědné Natural History Museum, jehož bohaté a interaktivní expozice ohromí každého návštěvníka. Alternativně je možná návštěva vědecko-technického Science Museum či Legoland Windsor se spoustou atrakcí a zábavy.

4. den – Zavítáme do malebné městské části Greenwich ve východním Londýně, kde si ukážeme královskou observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník. Nenecháme si ujít ani prohlídku námořního muzea National Maritime Museum se známou plachetnicí Cutty Sark. Následně se zúčastníme vyhlídkové plavby po řece Temži, při níž uvidíme mimo jiné i slavný most Tower Bridge. Na závěr nás čeká prohlídka majestátního hradu Tower of London, který byl v minulosti svědkem mnoha důležitých historických událostí a v němž jsou dnes uloženy britské korunovační klenoty.

5. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Plná penze (oběd formou balíčků)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • Přeprava přes kanál La Manche
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • V Londýně ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci) - oběd formou balíčku

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Velká Británie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 8 990 Kč /os. nezávazně objednat