Školní výlety | Projektové dny

Nabízíme vám jedinečnou příležitost financování Vámi zvoleného výletu pomocí Evropského sociálního fondu. Programy vybraných výletů z naší nabídky jsme přepracovali tak, aby plně splňovaly požadované podmínky k udělení dotace. K tomu jsme pro Vás připravili zcela kompletní podklady a zajištění požadovanými odborníky.

Získání dotace je velice snadné, stačí, aby Vaše škola byla do pragramu registrována. Dotace není podmíněna žádnou další podmínkou a je škole poskytnuta předem a to automaticky po podání žádosti.

Při spolupráci s námi získáte veškeré požadované výstupy, reflexi i podklady pro interní sdílení zkušeností. Tedy zcela vše, co výzva vyžaduje.   

Za poskytnuté materiály, poradenství, pomůcky a odborníka je účtován poplatek 120 Kč/žák k ceně výletu, který je však opět hrazen fondem. Objednávku vytvoříte pomocí formuláře u výletu, nebo telefonicky. Ve formuláři postačí zaškrtnout žádost o upravený program. Na žáka lze získat až 627 Kč*. 

*Přesný způsob výpočtu Vám rádi sdělíme. Uvednou částku lze i navýšit z jiných částí Šablon, nebo doplatit rodiči, pokud zvolíte dražší projektový den. 

pokračování textu méně textu