Školní výlet
Mirakulum

nezávazně objednat od 710 Kč / os.
Číslo zájezdu: 267

Popis školního výletu

Nedaleko Lysé nad Labem se nedávno objevil zázračný svět Mirákulum. Zábavní park pod širým nebem nabízí nádherný areál s jedinečnými atrakcemi, které potěší malé i velké. Na nejmenší návštěvníky zde čeká Země prasátka Pigyho, která je plná skluzavek a prolézaček, veliké pískoviště, a mini zoo s domácími zvířátky. Větší děti jistě nadchne monumentální třípatrový dřevěný hrad, který je dominantou celého parku a je propletený visutými můstky, skluzavkami a prolézačkami. Pod jeho základy najdeme síť podzemních chodbiček, které se s baterkami v ruce vydáme prozkoumat. Nenecháme si ujít ani obří houpačky, lanové centrum, velkou trampolínu či keřový labyrint. Během našeho školního výletu se také společně projdeme po naučné části parku zaměřené na environmentální výchovu. Na lesní stezce se dozvíme, jak poznávat jednotlivé stromy a vypočítávat jejich stáří. U hmyzího hotelu se přesvědčíme, jaký hmyz les obývá a kolik další zábavy je možné v přírodě prožít. V případě zájmu můžeme navštívit nově zprovozněný vodní svět, který tvoří spousta vodních cest, koryt, jezírek a atrakcí. Pomocí nejrůznějších čerpadel, stavidel a mlýnků si zde vyzkoušíme vodu doslova ovládat. Během našeho školního výletu se také společně projdeme po naučné části parku zaměřené na environmentální výchovu. Na lesní stezce se dozvíme zajímavosti o stromech, zvířatech a o vlivu člověka na přírodu.

Výlet je možné realizovat v září, říjnu, dubnu, květnu, červnu, mimo pondělí.

Uvedená cena platí při minimálním počtu 38 žáků a při odjezdu z Prahy. Rádi vám vytvoříme i cenovou kalkulaci pro menší počet žáků nebo při odjezdu z jiného místa.

Věděli jste, že?

Tento výlet lze objednat ve speciálně upravené verzi jako Projektový den (čtěte více zde), na který lze čerpat dotaci z Šablon III. Obdržíte od nás dokumenty obsahující přípravu projektu a popis jeho průběhu, vyšleme s vámi požadovaného odborníka z praxe a dodáme veškeré potřebné výstupy, reflexi i interní sdílení zkušeností. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Chcete objednat? Stačí tuto volbu zaškrtnout přímo v objednávkovém formuláři.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zákonné pojištění CK
 • Veškeré vstupy a poplatky
 • Program
 • Služby průvodce
 • Odměny

Výlety a exkurze s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 710 Kč /os. nezávazně objednat