Školy v přírodě

ŠKOLY V PŘÍRODĚ děláme už 20 let. Perfektně zorganizované, ve spřátelených chatách, školy v srdci přírody – na horách, u vody – pro malé i velké skupiny.
S bazénem, sportem a s výlety do okolí.
Jizerské hory – Krkonoše – Šumava – Český ráj  Horní Berounka  Adršpach škola v přírodě v Itáli a Rakousku  

Proč škola v přírodě?

Změna prostředí přispívá u dětí k lepšímu soustředění,
učí se samostatnosti bez rodičů,
dochází k odklonění od zaběhlých stereotypů všedních školních dní
a posílení vazeb mezi žáky a učiteli.

Díky pobytu v přírodě mohou děti objevovat její krásu a zúčastnit se venkovních činností, které prospívají jejich tělesnému a duševnímu zdraví. Školy i školky v přírodě napomáhají socializaci a prohlubování interakcí a vazeb v kolektivu. 

Výhody školy v přírodě s CK2

Zajišťujeme pobyty v pečlivě vybraných objektech, aby byly zajištěny podmínky nejen pro výuku, ale i odpočinek a především hru. Kromě doporučených týdenních pobytů rádi zajistíme i zkrácené turnusy od pondělí do pátku.
Náš kompletní servis nabízí zkušené denní i noční vychovatele a zdravotníky. Školu v přírodě lze zpestřit propracovaným tematickým programem, o který se postarají naši animátoři a instruktoři.

Kompletní dokumentace a podklady potřebné pro správné zajištění pobytu jsou u nás samozřejmostí, a to včetně možnosti správy výběru financí. U nás si vyberete přesně ty služby, které potřebujete a budou vám nejvíce vyhovovat. Rozumíme vám, školy v přírodě zajišťujeme více jak 20 let.

pokračování textu méně textu
24 158