Škola v přírodě
Penzion Mlynářka

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 78
Číslo zájezdu: 385

Popis školy v přírodě

V údolí Malého Labe se nachází líbezný penzion Mlynářka, který je skvělým výchozím bodem pro výlety za krásami národního parku. Ubytováni budete ve 2-4lůžkových a jednom 6lůžkovém pokoji, z nichž několik má vlastní nově vybudovanou koupelnu a WC, ostatní pokoje využívají společné sociální zařízení na patře. V přízemí je umístěna jídelna, sloužící také jako společenská místnost či učebna. Její prostor lze posuvnými dveřmi rozdělit na dvě části. Další společenský prostor naleznete v prvním patře. K venkovnímu vyžití lze využít antukové hřiště, ohniště s posezením či venkovní bazén. Přímo naproti objektu se nachází obecní dětské hřiště s prolézačkami.

Výlety po okolí:   Černá hora, rozhledna Černá hora, Černohorské rašeliniště, Janské Lázně, naučná Hornická stezka Berghaus, Muzeum Podzemí Krkonoš, Aquapark Špindlerův Mlýn.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.