Škola v přírodě
Lignano Sabbiadoro - předměstí Benátské riviéry

nezávazně objednat od 9 200 Kč / os.
Země: Itálie
Číslo zájezdu: 660

Popis školy v přírodě

Pusťte školu na pár dní k vodě a užijte si s námi prosluněnou písečnou pláž severoitalského přímořského letoviska Lignano Sabbiadoro. Holiday resort má soukromou pláž vybavenou lehátky a slunečníky, nedaleko pláže jsou i altánky s WC a sprchami. V areálu můžete zdarma využít 2 kryté bazény, 2 venkovní bazény, bazén s tobogány a skluzavkami, obří multifunkční sportovní halu, 4 hřiště na basketbal a volejbal, 3 fotbalová hřiště a 1 hřiště na tenis. Pravidelně se zde konají také diskotéky pro děti. Areál resortu je navíc oplocen a v jeho blízkém okolí můžete navštívit aquapark, lunapark, zoo či si můžete dát pravé italské gelato u některého z mnoha stánků. Zabalte si plavky, ručník a opalovací krém – a hurá do Itálie.

Ubytováni budete v holiday resortu nedaleko pláže. Komfortní pokoje mají vlastní sociální zařízení. Strava v hotelu je zajištěna 3x denně.

1. den – Odjezd ve večerních hodinách.

2. – 6. den – Pobyt u moře.

7. den – Návrat v dopoledních hodinách.

V případě zájmu je možné pobyt u moře obohatit o některý níže uvedený fakultativní výlet (není v ceně pobytu).

Nezapomenutelným zážitkem je návštěva mořského akvária SEA LIFE v nedalekém Lido di Jesolo, kde nad vámi v podmořském tunelu budou plavat rejnoci a žraloci. Nadšeni ale jistě budete i z tematického parku Tropicarium, kde naleznete plazy, hady a želvy. 

Prohlídka Benátek s česky mluvícím profesionálním průvodcem vás zavede na nejznámější místa a tajemná zákoutí. Dozvíte se také více o historii tohoto netradičního ostrovního města. Zavítáte na náměstí Svatého Marka s typickou zvonicí, bazilikou Svatého Marka a Dóžecím palácem, dále uvidíte nejstarší zdejší most Ponte di Rialto překlenující hlavní Canal Grande, ale i další památky. Nesmějí chybět ani všudypřítomné gondoly.

Staňte se posádkou na pirátské lodi Jolly Roger a vyzkoušejte si vzrušující život neohroženého mořského bandity. Vydáte se na dobrodružný lov legendární truhly s pokladem, budete na moři pronásledovat nepřátelé, a to vše v pirátském kostýmu.

Uspořádejte dětem celodenní výlet do zábavního parku Gardaland u Gardského jezera, jednoho z největších zábavních parků v Evropě. V rozlehlém areálu si vyzkoušíte horské a vodní dráhy i další dobrodružné, adrenalinové a fantastické atrakce.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Plná penze
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Školy v přírodě s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 9 200 Kč /os. nezávazně objednat