Zahraniční zájezd
Gardaland s koupáním v moři

nezávazně objednat od 3 990 Kč / os.
Země: Itálie
Číslo zájezdu: 694

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Celodenní pobyt u moře s animačním programem pro děti. Čeká nás koupání, potápění a dovádění v Jaderském moři i na vyhřátých písčitých plážích poloostrova Cavallino. Místní pláže, které jsou obklopeny borovicovým lesem, jsou udržované a čisté, s pozvolným vstupem do moře. Večer přejezd na ubytování.

3. den – Návštěva zábavního parku Gardaland přímo u břehu jezera Lago di Garda. V jednom z největších zábavních parků v Evropě se nachází několik desítek atrakcí pro malé i velké návštěvníky. Park je tematicky rozdělen, a tak postupně podnikneme výlety do historie i do různých koutů světa. Ocitneme se u arabských minaretů, ve slavném egyptském Údolí králů, na zaoceánské plachetnici kotvící ve starém anglickém přístavu či proplujeme po divoké řece asijskou džunglí podél buddhistických chrámů. Vyzkoušíme několik horských a vodních drah o různých délkách a rychlostech, navíc také u většiny z nich s pohádkovým příběhem. O dobrodružství nebude nouze ani v jedinečném 4D kině s 5D zážitkem. Jednotlivé atrakce doplňuje dětský svět, kterému dominuje obrovský pohádkový strom. Atrakce jsou rozděleny do tří kategorií – Fantasy (vhodné i pro menší návštěvníky), Adventure (pro všechny věkové kategorie) a nakonec Adrenaline, kterou ocení všichni vyznavači dobrodružství s vysokou dávkou adrenalinu. Odpočinout si a pobavit se lze také u tematických show a performancí s herci, akrobaty či kouzelníky.

4. den – Návrat ke škole v brzkých ranních hodinách.

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Itálie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 3 990 Kč /os. nezávazně objednat