Škola v přírodě
Dolomity – Itálie

nezávazně objednat od 8 390 Kč / os.
Číslo zájezdu: 677

Popis školy v přírodě

Vyzkoušejte netradiční školu v přírodě v Italských Dolomitech a nechte se okouzlit jedinečnými výhledy na vysoké hory, průzračné horské potoky a říčky a svěží, téměř nedotčenou, divokou přírodu. Ačkoliv na hřebenech hor možná naleznete stopy sněhu, v údolí Piani di Luzza, kde se ubytování nachází, vás obklopí příjemné jarní klima, které přímo vybízí k prozkoumávání okolí, sportovním aktivitám nebo pohodové relaxaci na terase. Resort je vybaven bohatým sportovním zázemím, a proto je ideálním místem pro pobyt školních skupin. Naleznete zde halu pro vnitřní sporty, krytý 25m plavecký bazén, 4 fotbalová hřiště, 2 hřiště na basketbal, 2 hřiště na volejbal a umělý rybník. Celý den tak můžete strávit sportováním v resortu, doporučujeme ale vyrazit i na túru.

Ubytováni budete v hotelovém resortu disponujícím komfortními vícelůžkovými pokoji s vlastním sociální zařízením. Strava je zajištěna 3x denně.

Výlety po okolí: Z horských túr určitě doporučujeme navštívit jezero Olbe, ke kterému vede několik turistických stezek. Jedná se o největší ze tří jezer na stejnojmenné náhorní plošině a poskytuje úžasné výhledy do okolí. Výlet je možné spojit s prohlídkou městečka Sappada s typickými alpskými domečky. V okolí je též možné navštívit nedaleké vodopády Cascatelle či další vodopády, které se na říčce Piave nacházejí. Jeden z nich, Cascata Acquatona, můžete pozorovat i z vyhlídky, ke které se dostanete pomocí žebříků a schodišť. Dále se v okolí také nalézá mnoho krásných a udržovaných kapliček, kostelíků a církevních stavbiček, které za vidění také stojí.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Plná penze
 • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Školy v přírodě s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 8 390 Kč /os. nezávazně objednat