Škola v přírodě
Penzion U Hübnerů

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 20 - 24
Číslo zájezdu: 474

Popis školy v přírodě

Vhodné pro: MŠ a 1. st. ZŠ

Rodinný penzion U Hübnerů, s tradičním vzhledem horské chaty, vás okouzlí svou útulností a výtečnou kuchyní. Penzion nabízí ubytování ve 2–4lůžkových pokojích nebo 2 mezonetových pokojích vybavených stylovým nábytkem a vlastním sociálním zařízením. K dispozici vám bude jídelna, která zároveň slouží jako společenská místnost, venkovní bazén, trampolína, dětské prolézačky a ohniště s venkovním posezením. K penzionu patří také ohrada s koňmi, na nichž se za poplatek děti mohou povozit. Albrechtické údolí, ve kterém se objekt nachází, je výhodným počátečním bodem pro mnoho pěších výletů do okolí.

Výlety po okolí:   rozhledny Štěpánka a Tanvaldský Špičák, vodní nádrže Souš a Josefův Důl, Protržená přehrada na Bílé Desné, Liberec (aquapark, iQLANDIA, botanická zahrada, zoo, Ještěd).

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.