Škola v přírodě
Hotel Manětín

Oblast: Manětínsko
Kapacita: 35 - 49
Číslo zájezdu: 396

Popis školy v přírodě

Pod stolovou Chlumskou horou, v krásném okolí zámeckého parku, se nachází hotel Manětín. Nedávno zrekonstruovaná budova hotelu láká světlými převážné 4lůžkovými pokoji se zbrusu novým vybavením, dále také 2lůžkovými i vícelůžkovými pokoji. Stravování probíhá v prostorné jídelně, kterou lze, stejně jako samostatný salónek, využít jako společenskou místnost. V těsné blízkosti hotelu se nalézá dětské hřiště a kulturní centrum, které disponuje tělocvičnou či (kino)sálem, kde lze mj. promítat filmy nebo, máte-li kreativní třídu, nacvičit vlastní divadelní představení. Sportovní nadšenci jistě ocení obecní fotbalové hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem a běžeckou dráhu, vše přímo u hotelu pro vaše pohodlí. A co víc, v horkých letních dnech se můžete osvěžit na blízkém koupališti nebo relaxovat ve stínu vzrostlých stromů zámeckého parku.

Výlety po okolí:  zámek Manětín, vyhlídka Nečtinský Špičák, klášter Plasy, Zoo Plasy, Kostel sv. Jiří v Lukové, přírodní rezervace Kozelka

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Manětínsko s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.