Škola v přírodě
Penzion Martinské údolí

Oblast: Jizerské hory
Kapacita: 27 - 32
Číslo zájezdu: 391

Popis školy v přírodě

Jedna z nejoblíbenějších jizerskohorských destinací, Kořenov, nabízí v Martinském údolí ubytování ve stejnojmenném roubeném penzionu. Vkusně zařízené 2-4lůžkové pokoje (a jeden pětilůžkový) mají převážně vlastní sociální zařízení a poskytnou vám komfortní zázemí pro odpočinek. V penzionu budete mít k dispozici stylovou jídelnu, sloužící zároveň jako společenskou místnost, kterou je možné rozdělit na dvě části. Přímo u objektu se nachází travnatá plocha pro dovádění nebo les vhodný na procházky. Přibližně 100 m od penzionu můžete využít dětské hřiště s prolézačkami, velké fotbalové hřiště a multifunkční hřiště.

Výlety po okolí: rozhledna Štěpánka, rozhledna Járy Cimrmana, ozubnicová železniční trať Tanvald-Kořenov-Harrachov, Harrachov (bobová dráha, sklářské a důlní muzeum), Mumlavský vodopád, Jablonec nad Nisou, Liberec (ZOO, botanická zahrada, aquapark, lunapark, iQLANDIA, Ještěd).

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Jizerské hory s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.