Škola v přírodě
Penzion Metuje

Oblast: Adršpach
Kapacita: 90 - 100
Číslo zájezdu: 404

Popis školy v přírodě

Penzion Metuje se nachází v těsné blízkosti Adršpašsko-teplických skal v chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Leží přímo u lesa na jižní stráni Lysého vrchu na okraji obce Teplice nad Metují. Pro školy v přírodě nabízí ubytování ve světlých 3–5lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V přízemí penzionu naleznete příjemnou restauraci a menší salónek. K dispozici budete mít také společenskou místnost s tabulí v prvním patře a tělocvičnu umístěnou v podkroví. Rozsáhlý oplocený areál penzionu nabízí letní terasu, ke sportovním aktivitám travnaté hřiště, louku a nechybí ani ohniště s posezením. Necelých 300 m od penzionu se nachází přírodní koupaliště s dětským parkem (kolotoče, houpačky, hřiště). Každá správná škola v přírodě také zahrnuje turistické výlety, na které se můžete z penzionu Metuje vypravovat pěšky do skalního města, na jehož okraji penzion leží. Pro návštěvu vzdálenějších míst jako jsou například Hronov či Police nad Metují můžete vyrazit vlakem z nedaleké zastávky v Teplicích nad Metují.

Výlety po okolí:   Teplice nad Metují, Adršpašsko-teplické skály, Police nad Metují, Jiráskův Hronov, Safari Dvůr Králové, Kuks, Babiččino údolí.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Adršpach s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.