Škola v přírodě
Hotel Špindlerova bouda – Depandance

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 55 - 73
Číslo zájezdu: 394

Popis školy v přírodě

Depandance je součástí moderního horského hotelu Špindlerova bouda. Nachází se cca 100 m od Hlavní budovy hotelu a stojí samostatně přímo na hranici s Polskem. Toto stylové stavení nabízí ubytování v krásných 2-3lůžkových pokojích a několika až 5lůžkových apartmánech, vždy s vlastním sociálním zařízením. Stravování probíhá v Hlavní budově, ve které vám bude k dispozici také konferenční salón, biliardový klub s posezením a vnitřní bazén (v časech po dohodě s recepcí). V závislosti na aktuálním počasí můžete z venkovního zázemí využít dětské hřiště s prolézačkami, tenisové kurty a hřiště vhodné pro volejbal, basketbal či nohejbal. Komplex se nachází přímo na křížení několika turistických tras, které vás zavedou na nejkrásnější místa Krkonoš.

Výlety po okolí:
Špindlerův Mlýn (aquapark, bobová dráha, lanový park), Luční bouda, Výrovka, Sněžka, Pančavský vodopád. Perfektně značené turistické trasy.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.