Škola v přírodě
Sportovní areál Berounka

Oblast: Horní Berounka
Kapacita: 41 - 51
Číslo zájezdu: 406

Popis školy v přírodě

Sportovní areál Berounka se nachází v obci Liblín, na soutoku řek Střely a Berounky v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Moderní areál nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vám bude menší jídelna, která souží zároveň jako společenská místnost, a salónek ve vedlejší budově vzdálené 200 m. V oploceném a rozsáhlém areálu můžete využít prostornou zastřešenou terasu s posezením, ohniště a travnatou plochu na hraní. Pro aktivně zaměřené školy v přírodě představuje SA Berounka opravdový ráj. Z takto široké nabídky sportovních aktivit, si vybere i ten nejnáročnější pedagog. V areálu naleznete dvě víceúčelová hřiště s umělým povrchem pro tenis, mini-kopanou, volejbal, házenou a basketbal, dále také posilovnu, stolní tenis a velké travnaté hřiště na fotbal. Kromě sportovního vyžití láká škola v přírodě v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko k hrám či procházkám po loukách a lesích na březích Berounky či k návštěvě mnoha přírodních a historických zajímavostí.

Výlety po okolí:   klášter Plasy, zřícenina hradu Libštejn, zámek Liblín, hrady – Křivoklát, Žebrák, Točník, údolí řeky Berounky, kemp Kobylka, Koněpruské jeskyně. Můžeme též zajistit projížďky na raftech.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Horní Berounka s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.