Škola v přírodě
Penzion Natty

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 20 - 32
Číslo zájezdu: 443

Popis školy v přírodě

Rodinný penzion Natty se nachází v přívětivé krajině na úpatí Černé hory v Krkonoších v obci Černý Důl nedaleko Janských Lázní. Penzion nabízí ubytování v prostorných 3–5lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V přízemí vám bude k dispozici útulná jídelna s krbem, která zároveň slouží jako společenská místnost. Během školy v přírodě jistě oceníte velice pěkný krytý bazén s protiproudem, kde se děti dosytosti vyřádí. V přilehlé členité zahrádce naleznete posezení u grilu i prostor na hraní. Dvě velká obecní víceúčelová hřiště ležící přímo u penzionu jsou jako stvořená pro aktivní školu v přírodě. Můžete je využívat pro veškeré míčové hry, ranní rozcvičky a mnoho dalších aktivit. Školu v přírodě v tomto malém rodinném penzion si opravdu užijete.

Výlety po okolí:   Černá hora, rozhledna Černá hora, Černohorské rašeliniště, Janské Lázně, naučná hornická stezka Berghaus, Muzeum Podzemí Krkonoš a bezpočet turistických tras po Krkonošském NP.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.