Škola v přírodě
Hotel Krásná vyhlídka

Oblast: Šumava
Kapacita: 30 - 35
Číslo zájezdu: 426

Popis školy v přírodě

Hotel Krásná Vyhlídka leží na úpatí hory Javorník ve stejnojmenné malebné šumavské obci. Ubytování nabízí ve 2–5lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vám bude jídelna, která zároveň slouží jako společenská místnost, prostorný sál s divadelním jevištěm a stolní tenis. K posezení vás naláká terasa s nádherným výhledem na šumavskou krajinu. Děti mohou na hřišti využít houpačku, skluzavku a pískoviště, posedět u ohniště, proběhnout se po louce či se s vámi vydat do lesa. Využít lze i velké fotbalové hřiště vzdálené 250 m. Okolí Javorníku je vyhlášenou lokalitou s velmi čistým vzduchem, klidným a tichým prostředím, a právě proto je vyhledávaným místem pro ozdravné pobyty dětí s problémy horních cest dýchacích.

Výlety po okolí:   vycházky v NP Šumava, Klostermannova rozhledna, vrch Javorník, Horská Kvilda, Jezerní slatě, Muzeum českých hraček, hrad Kašperk.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Šumava s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.