Škola v přírodě
Penzion Baurů Dvůr

Oblast: Šumava
Kapacita: 49 - 52
Číslo zájezdu: 425

Popis školy v přírodě

Na samotě v krásném prostředí Šumavy se nachází Penzion Baurů Dvůr. Historická budova z roku 1840, která byla zrekonstruována na stylovou jihočeskou selskou usedlost, je obklopena nádhernými loukami a lesy. Ubytujete se ve dvou budovách ve 2–5lůžkových pokojích a v jednom 6lůžkovém pokoji. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení, některé pokoje využívají společné sociální zařízení na chodbě. K dispozici vám bude jídelna s krbem, společenská místnost a prostorná učebna s tabulí. Využívat můžete přilehlou louku, travnaté hřiště, stolní tenis, pískoviště a houpačky. Menší děti si mohou hrát také na udržovaném dvoře, kde uvítáte i příjemné posezení. Pro malé i velké je k dispozici v blízkosti penzionu lesní stezka se skřítkem Fousáčkem.

Výlety po okolí:   zámek Zdíkov, rybník Zdíkovice, Hasičské muzeum Stachy, vrch Javorník, Klostermannova rozhledna, Vimperk, Horská Kvilda.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Šumava s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.