Škola v přírodě
Hotel*** ParkHotel Harrachov

Oblast: Krkonoše
Kapacita: 150 - 156
Číslo zájezdu: 475

Popis školy v přírodě

V těsném sousedství Krkonošského národního parku se nalézá Parkhotel Harrachov. Ubytováni budete v útulných převážně 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Budova disponuje jídelnou, dělitelnou na dvě uzavíratelné části, která zároveň může být využita jako společenská místnost, dále dětskou hernou vybavenou společenskými hrami a promítacím plátnem a místností se stolním tenisem. Venkovní vybavení zahrnuje dětské hřiště se skluzavkou, trampolínu nebo ohniště s posezením. Okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami, které vás zavedou například ke skokanským můstkům či k Mumlavskému vodopádu.

Výlety po okolí:   Mumlavský vodopád, Harrachov (hornické muzeum, sklářské muzeum, bobová dráha, venkovní koupaliště), skokanské můstky, rozhledna Štěpánka, expozice lehkého opevnění Na Pomezí

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Krkonoše s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.