Školní výlet
Zeměráj

nezávazně objednat od 780 Kč / os.
Číslo zájezdu: 202

Popis školního výletu

Vydejte se s námi do zážitkového a naučného parku Zeměráj. V krásném přírodním areálu nás čekají tři různé části. V jedné z nich se vydáme na stezku s úkoly zaměřenými na poznávání přírody. Další část strávíme na louce, kde prověříme naší kreativitu, pozornost, obratnost a zručnost při různých workshopech, hrách a atrakcích. Důležitou částí programu je návštěva středověké vesničky, kde se seznámíme s historií a životem prvních Slovanů na našem území.

Program začíná na kopečku u slovanské svatyně, odkud se s lektorkou vydáme do skutečné raně středověké vesnice Hruškov s roubenými stavbami. Vyzkoušíme si, jak lidé dříve žili, jak stolovali a spali nebo jak rozdělávali oheň. Uvidíme různá řemesla, například ruční mletí obilí, zpracování ovčí vlny, hrnčířství a tkaní. V celém areálu Zeměráje je nespočet zajímavých stanovišť. Budeme se moci proběhnout v bludištích a na louce s různými herními prvky. Jsou zde ohrady, kde se pasou ovečky a kozy. Ve stodole plné hlavolamů a interaktivních úkolů vyzkoušíme svoji logiku a fantazii. Budeme si povídat také o přírodě a vnímat ji všemi smysly. Projdeme si stezku „naboso“ a „naslepo“, kde budeme plnit zábavné i naučné úkoly.

Výlet je možné realizovat v září, květnu, červnu.

Uvedená cena platí při minimálním počtu 38 žáků a při odjezdu z Prahy. Rádi vám vytvoříme i cenovou kalkulaci pro menší počet žáků nebo při odjezdu z jiného místa.

Věděli jste, že?

Tento výlet lze objednat ve speciálně upravené verzi jako Projektový den (čtěte více zde), na který lze čerpat dotaci z Šablon III. Obdržíte od nás dokumenty obsahující přípravu projektu a popis jeho průběhu, vyšleme s vámi požadovaného odborníka z praxe a dodáme veškeré potřebné výstupy, reflexi i interní sdílení zkušeností. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás. Chcete objednat? Stačí tuto volbu zaškrtnout přímo v objednávkovém formuláři.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zákonné pojištění CK
 • Veškeré vstupy a poplatky
 • Program
 • Služby průvodce
 • Odměny

Výlety a exkurze s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 780 Kč /os. nezávazně objednat