Zahraniční zájezd
Solná komora

nezávazně objednat od 1 490 Kč / os.
Země: Rakousko
Číslo zájezdu: 575

Popis zahraničního zájezdu

Solná komora nás okouzlí překrásnou krajinou s čistou přírodou, mohutnými horami a jezery s křišťálově průzračnou vodou. Návštěvu oblasti zahájíme v rodišti Mozartovy matky, v malebném městečku St. Gilgen. Po romantické plavbě lodí po hladině jednoho z nejkrásnějších jezer Evropy Wolfgangsee zakotvíme v St. Wolfgangu, hornorakouském městečku umístěném pod impozantní horou Schafberg. Na její vrchol vede už od dob císaře Františka Josefa I. nejstrmější ozubnicová železnice v Rakousku, obsluhovaná malým parním vláčkem. Ve středověkém městečku Hallstatt si projdeme úzké křivolaké uličky, které vznikly nedostatkem místa při rozšiřování původní středověké hornické osady uzavřené břehem jezera Hallstättersee a vysokou příkrou horou. Nevynecháme ani neobvyklý hřbitov s tajemnou kostnicí. Následně nás čeká výjezd lanovkou ke známým solným dolům. Oblečeni do hornických obleků a vybaveni přilbami si vyzkoušíme mimo jiné jízdu důlním vláčkem a oblíbené hornické skluzavky.

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Rakousko s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 1 490 Kč /os. nezávazně objednat