Kurzy pro školy | Lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy jsou vhodným doplněním a zpestřením klasické tělesné výchovy. Rozvíjejí sportovní a pohybové dovednosti žáků, prospívají jejich tělesnému a duševnímu zdraví, a také přispívají k jejich samostatnosti a posilují vzájemné sociální vazby. Zážitky z „lyžáků“ jsou těmi, na které budou vzpomínat celý život.

V Rakousku zajišťujeme lyžařské kurzy jak pro střední školy, tak díky kvalitě a šíři poskytovaných služeb i pro druhý stupeň základních škol. Využíváme jen vybraná střediska, která jsou vhodná pro školní výuku. Doporučujeme oblast Zettersfeld a Hochstein ležící u města Lienz ve Východním Tyrolsku a v Korutanech lyžařskou oblast Goldeck.

V České republice jsme pro zimní pobyty přichystali atraktivní nabídku hotelů a penzionů v našich nejznámějších střediscích, jako jsou Špindlerův Mlýn, Harrachov a Benecko v Krkonoších, nebo Desná v Jizerských horách či Javorník na Šumavě. Lyžařské kurzy organizujeme kromě klasických týdenních kurzů také jako zkrácené pobyty od neděle či pondělí do pátku. V případě zájmu pro vás zajistíme zkušené instruktory lyžování a snowboardingu.

pokračování textu méně textu
5 8
35 1500