Zahraniční zájezd
Legoland

nezávazně objednat od 1 490 Kč / os.
Země: Německo
Číslo zájezdu: 613

Zažijte nekonečnou zábavu v LEGOLAND® Deutschland, světě stvořeném pro dobrodruhy každého věku. Připoutejte se a připravte se na divokou jízdu na jedné z horských drah, nově i rychlostí až 15 metrů za sekundu. Nebo se vypravte na expedici za tajemným pokladem na okraj pralesa. Sjeďte dvanáctimetrový vodopád, nenechte si ujít plavbu ponorkou v akváriu či prohlídku fascinujícího Minilandu se známými stavbami Evropy. Nechte se uchvátit NINJAGO® projížďkou se 4D iluzemi, nebo dobrodružstvím v chrámu X-pedition, kde při projížďce bojujete s nepřáteli pomocí laserových zbraní. Krásným závěrem dne může být vodní bitva s přáteli z hradeb i lodí v říši pirátů.

Popis zahraničního zájezdu

Více než 60 skvělých atrakcí a výzdoba z desítek milionů kostiček LEGO®, to je oblíbený zábavní park LEGOLAND® Deutschland. U nás i s originální průvodcovanou prohlídkou Minilandu.

LEGOLAND je zábava pro každého! Zábava pro malé i velké děti. Připravte se na prudké zatáčky z jízdy na horských dráhách, vzneseme se vzhůru a zažijte vzrušující dobrodružství ve výškách nebo se vydáme na divokou jízdu plnou otáček a nečekaného naklánění. Držte se pevně! Spousta zdejších atrakcí s vámi pořádně zatočí. Svoji odvahu a obratnost můžeme prokázat během plavby lodí kolem potopených vraků a divokých pirátů, proplout ponorkou v akváriu s tropickými mořskými živočichy a na tajemné výpravě v interaktivním egyptském chrámu se pokusit najít skrytý poklad. Dobrodružná expedice na okraj pralesa vás provede kolem zvířat, klidný proud řeky bude unášet na kánoích mezi divokými rostlinami a hnízdy již dávno vyhynulých dinosaurů a prach z cest oklepáte na houpací lodi.

LLD-LEGO-X-treme-Atlantis-Familie-im-Glastunnel.jpg

V horkých slunečných dnech se můžeme těšit na osvěžující zchlazení mezi vodními fontánami, divokou surfařskou jízdu na vlnách s nečekanými vodními sprškami nebo jízdu loďkou neprobádanou částí deštného pralesa zakončenou střemhlavou jízdou z dvanáct metrů vysokého vodopádu. Tropické ostrovy: největší vnitřní bazén na světěMohlo by vás zajímatTropické ostrovy – největší vnitřní bazénMimořádný filmový zážitek, plný 4D efektů a nečekaných momentů překvapení, nás vtáhne v kino studiu přímo do děje, pobavíte se ale i v hledišti arény během zábavných tematických show. V místní továrně lze nahlédnout do tajů kostičkové výroby a jako dárek si právě vyrobenou kostičku můžeme i odnést. Bude toho ale mnohem víc! Stále něco nového nás tady překvapí během celého dne na každém kroku.

LLD-Land-der-Ritter-Feuerdrache.jpg

Na závěr dne se vydáte s naším průvodcem do malého fascinujícího světa postaveného jen a pouze z LEGO kostek. Komentovaná prohlídka mezi modely nejznámějších evropských staveb vás seznámí s řadou zajímavostí a kuriozit. Disneyland a prohlídka PařížeMohlo by vás zajímatDisneyland a prohlídka PařížeOcitneme se v hamburském přístavu, na fotbalovém utkání v mnichovské Allianz aréně, zavítáme k holandským větrným mlýnům, projdeme se romantickými Benátkami nebo historickým centrem Berlína a také nás ohromí pět nejslavnějších mrakodrapů světa.

505-legoland-nemecko-07.webp

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Německo s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 1 490 Kč /os. nezávazně objednat