Zábavní park
Energylandia a Krakov

nezávazně objednat od 2 990 Kč / os.
Země: Polsko
Číslo zájezdu: 659

Popis zábavního parku

1. den – Místo plné života a energie. Dejte si pauzu od každodenních školních povinností a pojeďte s námi prožít zaručeně skvělý den plný zábavy a dobrodružství ve zbrusu novém polském zábavním parku Energylandia nedaleko Krakova. Na rozlehlé ploše celého areálu si na své přijdou všechny věkové kategorie. Děti, mládež, ale i dospělé dozajista zabaví desítky různorodých atrakcí, a to od extrémních, určeným jen pro ty nejodvážnější, až po ty klidnější a oddychové. Nachází se zde dětská hřiště i rozličné interaktivní hry, jež propojují zábavu s procvičováním našich reflexů, postřehu a pozornosti. Sjedeme si divokou řeku, zastřílíme z vodních děl a přesvědčíme se o tom, že nejúchvatnější pohled na svět je hlavou dolů, s větrem ve vlasech a ve společnosti pištících spolužáků vedle sebe. Tento mimořádný zážitek přichystají otrlejším povahám horské dráhy s množstvím rychlých spádů, smyček a zrychlením dvakrát větším než ve Formuli 1. Podnikneme jízdu do světa pohádek a fantazie a brány parku budeme na konci dne opouštět plni magických zážitků a mimořádných pocitů. Sbalte si kopec dobré nálady, bude to jízda!

2. den – Prohlídka historického centra středověkého města Krakov, při které vystoupáme na vrch Wawel ležící na levém břehu Visly, na němž stojí Královský hrad s katedrálou sv. Stanislava a Václava, v jejíž kryptě jsou pochovány významné osobnosti polských dějin. Z vyhlídky nad Dračí slují se Královskou cestou přesuneme až na Rynek, největší středověké náměstí v Evropě. Zde uvidíme středověké obchodní domy Sukiennice či Mariánský kostel, z jehož věže se každou hodinu do všech čtyř světových stran ozývá trubačem hraná melodie Hejnál, jeden ze symbolů města. Neopomeneme ani zastávku u barbakánu, ani dům, kde žil Karol Wojtyla, pozdější papež Jan Pavel II. Svůj pobyt zakončíme zastávkou na pěší zóně s možností nákupu suvenýrů či ochutnávkou tradičních polských pochoutek.

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Zábavní parky s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 2 990 Kč /os. nezávazně objednat