Zábavní park
Legoland - Německo

Objednat od 2 690 Kč / os.
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 505

Popis zábavního parku

Více než 60 skvělých atrakcí a výzdoba z desítek milionů kostiček LEGA, to je náš nejoblíbenější zábavní park LEGOLAND Deutschland.
U nás i s originální průvodcovanou prohlídkou Minilandu.

LEGOLAND je zábava pro každého! Zábava pro malé i velké děti, pro rodiče, páry, nebo i skupiny kamarádů. Připravte se na prudké zatáčky z jízdy na horských dráhách, vzneste se vzhůru a zažijte vzrušující dobrodružství ve výškách nebo se vydejte na divokou jízdu plnou otáček a nečekaného naklánění. Držte se pevně! Spousta zdejších atrakcí s vámi pořádně zatočí. Svoji odvahu a obratnost můžete prokázat během plavby lodí kolem potopených vraků a divokých pirátů, proplout ponorkou v akváriu s tropickými mořskými živočichy a na tajemné výpravě v interaktivním egyptském chrámu se pokusit najít skrytý poklad. Dobrodružná expedice na okraj pralesa vás provede kolem zvířat, klidný proud řeky bude unášet na kánoích mezi divokými rostlinami a hnízdy již dávno vyhynulých dinosaurů a prach z cest oklepáte na houpací lodi. V horkých slunečných dnech se můžete těšit na osvěžující zchlazení mezi vodními fontánami, divokou surfařskou jízdu na vlnách s nečekanými vodními sprškami nebo jízdu loďkou neprobádanou částí deštného pralesa zakončenou střemhlavou jízdou z dvanáct metrů vysokého vodopádu. Mimořádný filmový zážitek, plný 4D efektů a nečekaných momentů překvapení, vás vtáhne v kino studiu přímo do děje, pobavíte se ale i v hledišti arény během zábavných tematických show. V místní továrně lze nahlédnout do tajů kostičkové výroby a jako dárek si právě vyrobenou kostičku můžete i odnést. Bude toho ale mnohem víc! Stále něco nového vás tady překvapí během celého dne na každém kroku.

V parku najdete velké množství restaurací, kaváren nebo kiosků, které nabízejí širokou paletu jídel, nápojů a dalších pochoutek z celého světa a kde si lze po dni plném zábavy a dobrodružství v klidu odpočinout. Velký výběr stavebnic a suvenýrů je k dispozici v řadě obchodů.

Na závěr dne se vydáte s naším průvodcem, který je po celou dobu zájezdu k dispozici, do malého fascinujícího světa postaveného jen a pouze z LEGO kostek. Komentovaná prohlídka mezi modely nejznámějších evropských staveb vás seznámí s řadou zajímavostí a kuriozit. Ocitnete se v hamburském přístavu, na fotbalovém utkání v mnichovské Allianz aréně, zavítáte k holandským větrným mlýnům, projdete se romantickými Benátkami nebo historickým centrem Berlína a také vás ohromí pět nejslavnějších mrakodrapů světa.

Informace k zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Průvodce/delegát
V průběhu celého dne je vám na místě k dispozici náš česky hovořící delegát, který vám zodpoví veškeré dotazy, popř. pomůže s asistencí při řešení mimořádných událostí (ztráty, zdravotní ošetření apod.).

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena 2690 Kč* zahrnuje
dopravu autobusem, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce*, zákonné pojištění CK, služby delegáta v místě a komentovanou prohlídku Minilandem v českém jazyce
* vstupné nezahrnuje odměny z některých atrakcí (dětský řidičský průkaz, rýžování zlata)

Rodinná nabídka pro 4 osoby* za 9 990 Kč

V rezervačním formuláři uveďte do poznámky kód "4 za 9 990". 
* osoby bez rozlišení věku 0 - 99 let

Termíny

22. 4. 2023
30. 4. 2023
7. 5. 2023
21. 5. 2023
3. 6. 2023
24. 6. 2023

Nástupní místa

Přesné místo nástupu a čas odjezdu vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Nástupní místa pro termín 22. 4. 2023

Beroun
volno
Plzeň 8 - Černice
volno
Praha 6
volno

Nástupní místa pro termín 30. 4. 2023

Beroun
volno
Plzeň 8 - Černice
volno
Praha 6
volno

Nástupní místa pro termín 7. 5. 2023

Beroun
volno
Plzeň 8 - Černice
volno
Praha 6
volno

Nástupní místa pro termín 21. 5. 2023

Beroun
volno
Plzeň 8 - Černice
volno
Praha 6
volno

Nástupní místa pro termín 3. 6. 2023

Beroun
volno
Plzeň 8 - Černice
volno
Praha 6
volno

Nástupní místa pro termín 24. 6. 2023

Beroun
volno
Plzeň 8 - Černice
volno
Praha 6
volno
od 2 690 Kč /os. Objednat