Zábavní park
Legoland - Německo

Objednat od 2 490 Kč / os.
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 505

Popis zábavního parku

 

Chcete-li dětem i sobě připravit nezapomenutelný zážitek, vezměte je do německého Legolandu, zábavního parku sestaveného z více než 50 milionů kostiček LEGO. Během celého dne navštívíte několik desítek atrakcí. Mezi nejoblíbenější z nich určitě patří Expedice džunglí, kde na dřevěné kanoi sjedete dvanáctimetrový vodopád, či plavba lodí v Pirátské bitvě kapitána Nicka. Navštívíte také místní 4D kino s novinkou pro rok 2014 THE LEGO MOVIE, továrnu na lego kostičky či adrenalinové horské dráhy v čele s osmnáctimetrovou LEGO testovací dráhou PROJECT X. Za pozornost stojí i létající Ninjago, se kterým se prolétnete ve výšce až 22 m, interaktivní egyptský chrám, nebo prosklenou vyhlídkovou věž. A samozřejmě nezapomeňte ani na novinku pro rok 2014 – expozici věnovanou Hvězdným válkám, konkrétně stíhačce X-WING. Jedinečnou podívanou nabízí také mořský svět Atlantis, kde se v obrovských akváriích, kterými nás provedou potápěči z lego kostiček, setkáte s opravdovým žralokem, rejnokem i dravou piraňou. Na nejodvážnější z vás zde čeká HERO Factory, fantastická atrakce, u které si návštěvník naprogramuje rychlost a dynamičnost dle vlastního přání. Celý areál si prohlédnete při jízdě vláčkem − Legoland expresem, který projíždí i místním MINILANDEM. Zde uvidíte zmenšené modely Allianz areny, zámku Neuschwanstein, holandských větrných mlýnů, historického centra Berlína a také výjevy ze všech epizod Hvězdných válek − včetně postavy Darth Vadera v životní velikosti. Novinkou je „High Five“ – modely pěti nejslavnějších mrakodrapů světa. Miniland je postaven v měřítku 1:25, a to za použití „pouhých" 25 milionů kostiček. V letošním roce se můžete těšit na zcela novou interaktivní atrakci Policejní stanice, kde na vás při chytání zločinců čekají překážky v podobě zrcadlového labyrintu či laserové bariéry.

Informace k zájezdu

Sraz - v nočních hodinách.
Ráno - příjezd k Legolandu, čas na ranní hygienu a snídani.
Den - celodenní pobyt v Legolandu, vyzkoušení všech možných atrakcí, možnost nákupu stavebnice LEGO a jiných suvenýrů.
Večer - odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce*, zákonné pojištění CK a služby delegáta v místě
* vstupné nezahrnuje odměny z některých atrakcí (dětský řidičský průkaz, rýžování zlata)

 

Termíny

30. 4. 2022
7. 5. 2022
14. 5. 2022
25. 6. 2022

Nástupní místa

Přesné místo nástupu a čas odjezdu vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Nástupní místa pro termín 30. 4. 2022

Beroun
volno
Plzeň
volno
Praha
volno

Nástupní místa pro termín 7. 5. 2022

Beroun
volno
Plzeň
volno
Praha
volno

Nástupní místa pro termín 14. 5. 2022

Beroun
volno
Plzeň
volno
Praha
volno

Nástupní místa pro termín 25. 6. 2022

Beroun
volno
Plzeň
volno
Praha
volno
od 2 490 Kč /os. Objednat