Zájezd
Disneyland a Paříž

Objednat od 5 990 Kč / os.
Země: Francie
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 536

Popis zájezdu

1. den – Odjezd v odpoledních hodinách.

2. den – Prohlídku hlavního města Francie, Paříže, zahájíme výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Přes park Champ de Mars budeme pokračovat až k Invalidovně, ve které se nachází hrobka Napoleona Bonaparta. Odtud vyrazíme k dalšímu symbolu Paříže, Vítěznému oblouku. Po proslulé třídě Champs Elysées, lemované stánky se suvenýry, restauracemi a kavárnami, dojdeme přes náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskem, a skrz Tuilerijské zahrady, až ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre. Na ostrově Cité spatříme katedrálu Notre-Dame a následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině.

3. den – Čeká nás den ve světě dobrodružství, pohádek a fantazie, nezapomenutelná zábava v Disneylandu, který v tomto roce slaví 30 let, a tak se můžeme těšit na sváteční výzdobu a speciální akce. V části parku Adventureland si užijeme dobrodružství s Piráty z Karibiku při plavbě lodičkou nebo adrenalin na horské dráze s Indiana Jonesem. V Zemi fantazie Fantasylandu, inspirované nejslavnějšími animovanými filmy podle klasických evropských pohádek, navštívíme slavný zámek Šípkové Růženky, svezeme se vozíčky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků a projdeme labyrintem z Alenky v říši divů. Těšit se můžeme i na plavbu lodí Aladinovou jeskyní nebo zážitky s pohádkami Popelka, Petr Pan či Pinocchio. V části Frontierland, inspirované divokým západem a zlatou horečkou, se budeme plavit na obřím kolesovém parníku, projedeme se na horské dráze Big Thunder Mountain nebo se budeme bát ve strašidelném domě Phantom Manor. V Discoverylandu se svezeme vozíčky na interaktivní atrakci z filmu Toy Story: Příběh hraček. Projdeme se také ponorkou Nautilus kapitána Nema z románu Dvacet tisíc mil pod mořem. V části Star Wars nasedneme do X-wingu a na vesmírné horské dráze se ocitneme v bitvě mezi stíhačkami a křižníky Impéria. V další atrakci se spolu s C3PO přesuneme z vesmírného hangáru hyperprostorem na planetu Naboo do vodní říše Gunganů a zamíříme i mezi závod kluzáků. Během dne můžeme navštívit zábavné show se Lvím králem, Annou a Elsou, kačerem Donaldem a dalšími známými postavičkami. Park uzavře Mickey Mouse se svojí magickou show se speciálními světelnými efekty, drony a iluzemi, kterou doprovází melodie z nejznámějších Disneyho pohádek a filmů a je zakončena velkolepým ohňostrojem. Čeká nás pohádkově úžasný den, během kterého si budeme přát, aby nikdy neskončil. Zpět do ČR se odjíždí po uzavření areálu.

4. den – Návrat v dopoledních hodinách.

Informace k zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Ubytování a stravování
Ubytování je zajištěno v hotelu se snídaní na okraji Paříže.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem po celou dobu zájezdu, ubytování v hotelu (1 noc), snídani, zákonné pojištění CK a služby průvodce

Cena nezahrnuje
vstupné:
Eiffelova věž (výstup po schodech do druhé patra, dále výtahem) - dospělí 20,40€; děti do 11,99 let 5,10€; mladiství do 24,99 let 10,20€
plavba lodí po Seině - dospělí 17€; děti do 15,99 let 8,50€
Invalidovna - dospělí 14€; děti do 15,99 let 11€
Disneyland - dospělí 69€; děti do 11,99 let 63€
Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc. 

Rodinná nabídka pro 4 osoby za 22 990 Kč

V rezervačním formuláři uveďte do poznámky kód "4 za 22 990".

 

 

Termíny

27. 10. 2022 - 30. 10. 2022

Nástupní místa

Přesné místo nástupu a čas odjezdu vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Nástupní místa pro termín 27. 10. 2022 - 30. 10. 2022

Praha 6
volno
Beroun
volno
Plzeň
volno
od 5 990 Kč /os. Objednat