Zábavní park
Halloween v Legolandu

Objednat od 2 490 Kč / os.
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 509

Popis zábavního parku

GARANTOVANÝ ODJEZD - 28.10.2021
Zažijte strašidelný Halloween v LEGOLANDU!

Jestli se rádi bojíte a máte k tomu rádi LEGO, připravte sobě a svým dětem nezapomenutelný výlet na den Halloweenu. Zveme vás do německého LEGOLANDU, zábavního parku sestaveného z více než 50 milionů kostiček LEGO! Čeká vás kopa zábavy a legrace na atrakcích ve strašidelném hávu tohoto svátku předvečera všech svatých.

Připravte se na strašidelnou zábavu! Vaše děti se mohou vyřádit v převleku jako upírské princezny nebo upíří bojovníci či zombie. V areálu tak budeme potkávat hrůzostrašně vyhlížející postavy, které nás budou lákat k návštěvě několika desítek atrakcí. Areál bude vyzdoben halloweenskými vyřezávanými dýněmi, o zábavu rozhodně nebude nouze.

Během celého dne můžete v LEGOLANDU navštívit několik desítek atrakcí. Mezi nejoblíbenější určitě patří plavba na lodičce do minulosti nebo vodní bitva mezi piráty. Určitě vás zaujme také 4D kino, továrna na legokostičky, skvělé horské dráhy, létací Ninjago, interaktivní jízdní atrakce v egyptském stylu, podmořský svět či prosklená vyhlídková věž! Celý areál si prohlédneme i z vláčku, LEGOLAND expresu, který projíždí i Minilandem. V Minilandu uvidíte zmenšené modely Allianz areny, zámku Neuschwanstein, holandských větrných mlýnů nebo historického centra Berlína. Novinkou je „High Five“ – modely pěti nejslavnějších mrakodrapů světa. Vše je postaveno v měřítku 1:25 za pomoci „pouhých“ 25 miliónů kostiček! V letošním roce se můžete těšit na zcela novou interaktivní atrakci Policejní stanice, kde na vás při chytání zločinců čekají překážky v podobě zrcadlového labyrintu či laserové bariéry.

Termín
28.10.2021

Informace k zájezdu

Sraz - v nočních hodinách.
Ráno - příjezd k Legolandu, čas na ranní hygienu a snídani.
Den - celodenní pobyt v Legolandu, vyzkoušení všech možných atrakcí, možnost nákupu stavebnice LEGO a jiných suvenýrů.
Večer - odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
Dopravu autobusem, Halloweenský program, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce*, zákonné pojištění CK a služby delegáta v místě.
* vstupné nezahrnuje odměny z některých atrakcí (dětský řidičský průkaz, rýžování zlata)

Nástupní místa
Přesné místo nástupu a čas odjezdu vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.
Praha - od hotelu Diplomat, Evropská 370/15, Praha 6 (sraz cca 3:15, návrat cca 23:45)
Beroun - parkoviště u čerpací stanice OMV, vedle obchodního domu Kaufland, roh ulic Obchodní a U Dálnice (sraz cca 3:45, návrat cca 23:15)
Plzeň - autobusová zastávka Ústřední hřbitov II. (točna trojelbusů), vedle obchodního domu Tesco, Rokycanská ulice (sraz cca 4:25, návrat cca 22:30)

od 2 490 Kč /os. Objednat

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím