Zahraniční zájezd
Paříž, klenoty města na Seině

nezávazně objednat od 6 890 Kč / os.
Země: Francie
Číslo zájezdu: 635

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den - Prohlídku hlavního města Francie, Paříže, zahájíme výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině. Kulinářskou pauzu na oběd si uděláme v uličkách Latinské čtvrti, proslulé množstvím levných a dobrých bister. Po historické ose budeme pokračovat ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre a společně projdeme Tuilerijskými zahradami až na náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskem. Kousek odtud se nachází rozsáhlý komplex Invalidovny s hrobkou Napoleona Bonaparta, sídlo francouzských prezidentů Elysejský palác a neznámější bulvár Champs-Élysées. Procházku zakončíme u dalšího symbolu Paříže, Vítězného oblouku.

3. den - Ráno se vydáme k pompéznímu sídlu krále Ludvíka XIV. ve Versailles, kde si prohlédneme zámek s bohatým interiérem a slavnou Zrcadlovou síní či rozlehlé zahrady, patřící k nejkrásnějším na světě. Navštívíme i centrální náměstí této prosperující pařížské části, které lemují nízké kryté haly tržnice z roku 1841, jedné z vůbec nejstarších ve Francii. V odpolední části programu se přesuneme zpět do Paříže, konkrétně do moderní čtvrti La Defense, v jejímž centru stojí Velká Archa, a samozřejmě nevynecháme ani možnost nákupu dárků a suvenýrů v jednom z nejoblíbenějších nákupních center ve Francii.

4. den - Na čtvrtý den si můžete vybrat jeden z následujících programů:

č. 635 Romantika v uličkách velkoměsta

Dopolední program nás zavede na nejvýše položené místo ve městě, kde se nachází bazilika Sacré Coeur. Poté se vydáme prozkoumat uličky proslulé čtvrti Montmartre a nevynecháme ani náměstí Place du Tertre plné pouličních umělců, ani slavný kabaret Moulin Rouge. Na náměstí Place des Abbesses prozkoumáme Zeď lásky a následně se přesuneme pařížským metrem k budově muzea Centre Pompidou. Odtud budeme pokračovat na ostrov Île de la Cité ke světoznámé katedrále Notre Dame, místu děje známé středověké romance. Závěr dne strávíme v Lucemburských zahradách kousek od monumentálního pařížského Pantheonu, kde si dávají dostaveníčko zamilované páry.

č. 635/e Známá neznámá Paříž

Nejprve se vydáme na největší pařížský hřbitov Pére-Lachaise, pomyslné médium, místo odpočinku takových velikánů jako Honoré de Balzac, Oskar Wilde, Jim Morrison nebo Edith Piaf. Poté se přesuneme ke katakombám a prozkoumáme část tajemného pařížského podzemí. Projdeme si zachovalý úsek populární městské okružní železnice Petite Ceinture, uzavřené pro osobní dopravu v roce 1934. Následně se unikátním metrem na gumových pneumatikách přesuneme do živoucí čtvrti Montparnasse, bydliště Milana Kundery či Jeana Paula Belmonda. Výtahem vystoupáme na vrchol ikonického věžáku ze 70. let 20. století Tour Montparnasse, z něhož se naskýtá nejhezčí výhled na Paříž a všechny její symboly.

č. 635/a Disneyland Paris

Den strávíme v jednom z největších a nejvyhledávanějších zábavních parků v Evropě, který se nachází jen kousek od Paříže. Čeká nás téměř padesátka
atrakcí v několika tematických světech: Adventureland, Fantasyland, Frontierland a Discoveryland. Adrenalin zažijeme na několika horských drahách, svezeme se lodičkou i velkým kolesovým parníkem, bát se budeme ve strašidelném domě, zastřílíme si v hvězdných válkách. Na své si zde přijdou ti nejmenší i ti věkem zdánlivě dávno odrostlí. Během dne se setkáme s mnoha postavičkami z oblíbených Disneyho filmů a pohádek. Návštěvu parku zakončíme večerní magickou show a ohňostrojem nad hradem Šípkové Růženky.

 5. den - Návrat ke škole v dopoledních hodinách.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • Ubytování v hotelu/hostelu (2 noci) se snídaní

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Francie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 6 890 Kč /os. nezávazně objednat