Zahraniční zájezd
Paříž, klenoty města na Seině

nezávazně objednat od 5 990 Kč / os.
Země: Francie
Číslo zájezdu: 635

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Prohlídku hlavního města Francie, Paříže, zahájíme výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině. Přes park Champ de Mars budeme pokračovat až k Invalidovně, ve které se nachází hrobka Napoleona Bonaparta. Odtud vyrazíme k dalšímu symbolu Paříže, Vítěznému oblouku. Po proslulé třídě Champs Elysées dojdeme přes náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskemTuilerijské zahrady až ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre.

3. den – Ráno se vydáme k pompéznímu sídlu krále Ludvíka XIV. ve Versailles, kde si prohlédneme samotný zámek i přilehlý park, patřící k nejkrásnějším na světě. V odpolední části programu se přesuneme zpět do Paříže, konkrétně do moderní čtvrti La Défense, v jejímž centru stojí Velká Archa, a samozřejmě nevynecháme ani možnost nákupu dárků a suvenýrů. Alternativně lze tento den věnovat návštěvě jednoho ze dvou zábavních parků: Disneylandu (č. 635/a), obrovského zábavního parku, který je jediným svého druhu v Evropě, nebo Parc Astérix (č. 635/d), kde si užijeme celý den na více než 30 atrakcích a setkáme se se známými postavami z komiksu o galském hrdinovi, po němž je park pojmenován.

4. den – Dopolední program nás zavede na nejvýše položené místo ve městě, kde se nachází bazilika Sacré Coeur. Poté se vydáme prozkoumat uličky proslulé čtvrti Montmartre a nevynecháme ani náměstí Place du Tertre, plné pouličních umělců, ani slavný kabaret Moulin Rouge. Následně se přesuneme pařížským metrem k budově muzea Centre Pompidou, odkud budeme pokračovat na ostrov Île de la Cité, kde se nachází světoznámá katedrála Notre Dame. Závěr dne věnujeme prohlídce Latinské čtvrti se slavnou univerzitou Sorbonne a odpočinku v Lucemburských zahradách.

5. den – Návrat ke škole v ranních hodinách.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Francie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 5 990 Kč /os. nezávazně objednat