Popis zahraničního zájezdu
1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.
2. den – Prohlídku hlavního města Francie, Paříže, zahájíme výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině. Přes park Champ de Mars budeme pokračovat až k Invalidovně, ve které se nachází hrobka Napoleona Bonaparta. Odtud vyrazíme k dalšímu symbolu Paříže, Vítěznému oblouku. Po proslulé třídě Champs Elysées dojdeme přes náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskem a Tulerijské zahrady až ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre.
3. den – Ráno se vydáme k pompéznímu sídlu krále Ludvíka XIV. ve Versailles, kde si prohlédneme samotný zámek i přilehlý park, patřící k nejkrásnějším na světě. V odpolední části programu se přesuneme zpět do Paříže, konkrétně do moderní čtvrti La Défense, v jejímž centru stojí Velká Archa, a samozřejmě nevynecháme ani možnost nákupu dárků a suvenýrů. Alternativně lze tento den věnovat návštěvě jednoho ze dvou zábavních parků: Disneylandu (č. 635/a), obrovského zábavního parku, který je jediným svého druhu v Evropě, nebo Parc Astérix (č. 635/d), kde si užijeme celý den na více než 30 atrakcích a setkáme se se známými postavami z komiksu o galském hrdinovi, po němž je park pojmenován.
4. den – Dopolední program nás zavede na nejvýše položené místo ve městě, kde se nachází bazilika Sacré Coeur. Poté se vydáme prozkoumat uličky proslulé čtvrti Montmartre a nevynecháme ani náměstí Place du Tertre, plné pouličních umělců, ani slavný kabaret Moulin Rouge. Následně se přesuneme pařížským metrem k budově muzea Centre Pompidou, odkud budeme pokračovat na ostrov Île de la Cité, kde se nachází světoznámá katedrála Notre Dame. Závěr dne věnujeme prohlídce Latinské čtvrti se slavnou univerzitou Sorbonne a odpočinku v Lucemburských zahradách.
5. den – Návrat ke škole v ranních hodinách.
Doplňující informace
Ubytování během školního zájezdu
Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.
Doprava na školní zájezd
Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.
Pojištění školního zájezdu
Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.
Cena zahrnuje
- Dopravu autobusem
- Zvolené ubytování
- Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
- Snídaně
- Zákonné pojištění CK
- Služby průvodce
Cena nezahrnuje
- Vstupné
Francie s CK2 mají nejen tyto výhody:
-
Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.
-
Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.
-
Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.
-
Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.
-
Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.