Zahraniční zájezd
Paříž, klenoty města na Seině

nezávazně objednat od 6 390 Kč / os.
Země: Francie
Číslo zájezdu: 635

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy ve večerních hodinách.

2. den – Prohlídku hlavního města Francie, Paříže, zahájíme výstupem na Eiffelovu věž, odkud se nám otevře jedinečný výhled na celé město. Následně si historické centrum prohlédneme z trochu jiné perspektivy, a to z paluby výletní lodi během plavby po řece Seině. Přes park Champ de Mars budeme pokračovat až k Invalidovně, ve které se nachází hrobka Napoleona Bonaparta. Odtud vyrazíme k dalšímu symbolu Paříže, Vítěznému oblouku. Po proslulé třídě Champs Elysées dojdeme přes náměstí Place de la Concorde s Luxorským obeliskemTuilerijské zahrady až ke skleněné pyramidě před světoznámým muzeem Louvre.

3. den – Ráno se vydáme k pompéznímu sídlu krále Ludvíka XIV. ve Versailles, kde si prohlédneme samotný zámek i přilehlý park, patřící k nejkrásnějším na světě. V odpolední části programu se přesuneme zpět do Paříže, konkrétně do moderní čtvrti La Défense, v jejímž centru stojí Velká Archa, a samozřejmě nevynecháme ani možnost nákupu dárků a suvenýrů. Alternativně lze tento den věnovat návštěvě jednoho ze dvou zábavních parků: Disneylandu (č. 635/a), obrovského zábavního parku, který je jediným svého druhu v Evropě, nebo Parc Astérix (č. 635/d), kde si užijeme celý den na více než 30 atrakcích a setkáme se se známými postavami z komiksu o galském hrdinovi, po němž je park pojmenován.

4. den – Dopolední program nás zavede na nejvýše položené místo ve městě, kde se nachází bazilika Sacré Coeur. Poté se vydáme prozkoumat uličky proslulé čtvrti Montmartre a nevynecháme ani náměstí Place du Tertre, plné pouličních umělců, ani slavný kabaret Moulin Rouge. Následně se přesuneme pařížským metrem k budově muzea Centre Pompidou, odkud budeme pokračovat na ostrov Île de la Cité, kde se nachází světoznámá katedrála Notre Dame. Závěr dne věnujeme prohlídce Latinské čtvrti se slavnou univerzitou Sorbonne a odpočinku v Lucemburských zahradách.

5. den – Návrat ke škole v ranních hodinách.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Francie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 6 390 Kč /os. nezávazně objednat