Zahraniční zájezd
Tropické ostrovy

nezávazně objednat od 1 290 Kč / os.
Země: Německo
Číslo zájezdu: 606

Popis zahraničního zájezdu

Ojedinělá atrakce se nachází ve 107 m vysoké hale nedaleko Berlína. V obrovském prostoru, původně vytvořeném jako hangár pro vzducholoď, si vychutnáme atmosféru a klima skutečného exotického ostrova.

Ocitneme se v tropickém lese s palmami, kvetoucími květinami, želvami a jinými živočichy, na bílých písečných plážích s vlnami a vodou o teplotě 28º C. Svá záda si necháme masírovat vodopádem v laguně, do které proplujeme tajuplnou jeskyní. Děti jistě nadchne vodní bitva, kterou zde mohou uspořádat. Trochu adrenalinu zažijeme na tobogánech, především na největším z nich, ze kterého se spustíme z výšky 25 metrů. V tropickém moři se můžeme potápět, šnorchlovat nebo stavět na pláži pod palmami hrady z písku. V tropické vesničce si budeme připadat jako v Indonésii, na exotickém Bali nebo Borneu. Vychutnáme si zde i havajskou, karibskou či africkou show. Chybět samozřejmě nemohou ani zážitkové bazény, vířivky či minigolf.

Součástí areálu je také venkovní prostor Amazonia o rozloze téměř 35 tisíc metrů čtverečních, do kterého snadno dojdeme propojenou krytou chodbou přímo z vnitřní haly. V průběhu celého roku je zde možnost koupání ve dvou plaveckých bazénech, jež jsou doplněny vířivkami, pomalou řekou, vodopádem či skluzavkou. Doslova jedinečným unikátem v Německu je zdejší vodní kanál Whitewater River, proudový kanál o celkové délce 250 metrů s nejrůznějšími odbočujícími větvemi či svahem. Dále nechybí zábavné vodní hry, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty (plážový volejbal nebo fotbalové hřiště) či louka s lehátky ke slunění.

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Německo s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 1 290 Kč /os. nezávazně objednat