Zahraniční zájezd
Tropické ostrovy

nezávazně objednat od 1 190 Kč / os.
Země: Německo
Číslo zájezdu: 606

Popis zahraničního zájezdu

Ojedinělá atrakce se nachází ve 107 m vysoké hale nedaleko Berlína. V obrovském prostoru, původně vytvořeném jako hangár pro vzducholoď, si vychutnáme atmosféru a klima skutečného exotického ostrova.

Ocitneme se v tropickém lese s palmami, kvetoucími květinami, želvami a jinými živočichy, na bílých písečných plážích s vlnami a vodou o teplotě 28º C. Svá záda si necháme masírovat vodopádem v laguně, do které proplujeme tajuplnou jeskyní. Děti jistě nadchne vodní bitva, kterou zde mohou uspořádat. Trochu adrenalinu zažijeme na tobogánech, především na největším z nich, ze kterého se spustíme z výšky 25 metrů. V tropickém moři se můžeme potápět, šnorchlovat nebo stavět na pláži pod palmami hrady z písku. V tropické vesničce si budeme připadat jako v Indonésii, na exotickém Bali nebo Borneu. Vychutnáme si zde i havajskou, karibskou či africkou show. Chybět samozřejmě nemohou ani zážitkové bazény, vířivky či minigolf.

Nově je součástí areálu venkovní prostor Amazonia o rozloze téměř 35 tisíc metrů čtverečních, do kterého snadno dojdeme propojenou krytou chodbou přímo z vnitřní haly. V průběhu celého roku je zde možnost koupání ve dvou plaveckých bazénech, jež jsou doplněny vířivkami, pomalou řekou, vodopádem či skluzavkou. Doslova jedinečným unikátem v Německu je zdejší vodní kanál Whitewater River, proudový kanál o celkové délce 250 metrů s nejrůznějšími odbočujícími větvemi či svahem. Dále nechybí zábavné vodní hry, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty (plážový volejbal nebo fotbalové hřiště) či louka s lehátky ke slunění.

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Německo s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 1 190 Kč /os. nezávazně objednat