Školy v příroděŠkoly v přírodě do nejkrásnějších koutů České republiky

Již 20. rokem s námi cestují děti a učitelé na školy v přírodě do rozmanité a krásné přírody České republiky. Tento rok pořádáme školy v přírodě v Českém ráji, jižních Čechách, Adršpachu, Jizerských horách, Máchově kraji, Krkonoších, Šumavě a Berounsku. I v novém školním roce spolupracujeme s našimi stálými a spolehlivými partnery. V žádaných Jizerských horách jsme nabídku rozšířili o penzion Diana, který se nachází na okraji obce Bedřichov. Většina nabízených objektů disponuje vlastním sociálním zařízením na pokoji. Samozřejmostí je jídelna, společenská místnost nebo učebna s tabulí. V blízkosti všech objektů naleznete hřiště vhodná pro děti, případně i bazén.

Záleží tedy jen na Vás, kterou lokalitu preferujete, případně, co od objektu očekáváte. Rádi Vám doporučíme vhodný objekt, zajistíme ubytování s pestrým stravováním, kvalitní autobus s profesionálním řidičem, sjednáme pojištění a pomůžeme Vám s administrativní přípravou a celkovou realizací Vašeho pobytu.

Ke škole v přírodě poskytujeme zcela kompletní služby:


Dodáme Vám veškeré informace o objektu včetně fotografií a rozložení pokojů, podklady potřebné pro správné zajištění pobytu (kontakty na lékaře a na hygienu, přehled pěších i autobusových výletů po okolí) a také kompletní materiály pro rodiče žáků (závaznou přihlášku, prohlášení o způsobilosti a bezinfekčnosti, seznam doporučených věcí). Jsme Vám k dispozici v průběhu pobytu a při včasném objednání zajistíme i vychovatele či zdravotníka.

Rádi byste děti vzali na dobrodružnou výpravu na palubě pirátské lodi, putovali společně napříč Amerikou či vyzkoušeli cestování časem? Pro tyto příležitosti nabízíme animační programy na škole v přírodě.CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace