Školy v příroděFULL SERVIS pro školy v přírodě - žádné přání není neřešitelné

Víte, že ke škole v přírodě vám můžeme poskytnout kompletní servis? Od předání pečlivě zpracovaných podkladů ke škole v přírodě, přes možnost výběru financí od rodičů, až po zábavu pro děti.

Poskládejte si zájezd dle vlastních potřeb. Rádi byste s námi na školu v přírodě jeli, ale nemáte dostatek školního personálu? Můžeme vám zařídit naše zkušené denní i noční vychovatele či zdravotníka, třeba i s lékárničkou. Při uzavření smlouvy v prosinci 2019 vám k našemu zdravotníkovi zapůjčíme lékárničku zdarma.

Chtěli byste dětem dopřát školu v přírodě, na kterou budou dlouho a s radostí vzpomínat? Naši vychovatelé žáky rádi zabaví tematickým animačním programem plným her a dobrodružství.

Ke každé škole v přírodě vám dodáme veškeré informace o objektu včetně fotografií, rozložení pokojů, podklady potřebné pro správné zajištění pobytu (kontakty na lékaře a hygienu, přehled pěších i autobusových výletů po okolí) i kompletní materiály pro rodiče (závazné přihlášky, prohlášení o způsobilosti a bezinfekčnosti, seznam doporučených věcí). Též nám můžete přenechat starost s vybíráním financí od rodičů a my vás budeme o došlých platbách informovat pomocí zabezpečených internetových stránek.

Sdělte nám vaše představy telefonicky na čísle 731 170 029 nebo nás kontaktujte pomocí formuláře umístěného v záložce konkrétního objektu.

Zažijte školu v přírodě bez starostí s týmem CK2!

Těšíme se na vás.

Na školy v přírodě do nejkrásnějších koutů České republiky

Již 20. rokem s námi cestují děti a učitelé na školy v přírodě do rozmanité a krásné přírody České republiky. Tento rok pořádáme školy v přírodě v Českém ráji, Jižních Čechách, Adršpachu, Jizerských horách, Máchově kraji, Krkonoších, Šumavě a Berounsku. I v novém školním roce spolupracujeme s našimi stálými a spolehlivými partnery.

V žádaných Jizerských horách jsme navíc počty objektů rozšířili o chatu Na Souši, která se nachází na okraji obce Desná, a chatu Sport SKI umístěnou v Kořenově.
V Krkonoších jsme nabídku objektů doplnili o hotel TOP Benecko, chatu Zahrádky-Seibert a Martinovu boudu.
Milovníky pohádek jistě potěší pobyt v penzionu Zlatovláska, který se nachází nedaleko zámku Červená Lhota.
Šumavskou krajinu si na škole v přírodě nově můžete užít v hotelu Rohanov, který se pyšní rozsáhlým areálem.

Většina nabízených objektů disponuje vlastním sociálním zařízením na pokoji. Samozřejmostí je jídelna, společenská místnost nebo učebna s tabulí. V blízkosti všech objektů naleznete hřiště vhodná pro děti, případně i bazén.

Záleží tedy jen na vás, kterou lokalitu preferujete, případně, co od objektu očekáváte. Rádi vám doporučíme vhodný objekt, zajistíme ubytování s pestrým stravováním, kvalitní autobus s profesionálním řidičem, sjednáme pojištění a pomůžeme vám s administrativní přípravou a celkovou realizací vašeho pobytu.CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace