Škola v přírodě
Penzion U Provazníka

Oblast: Šumava
Kapacita: 49 - 56
Číslo zájezdu: 395

Popis školy v přírodě

V poklidné šumavské vísce se nachází nově zrekonstruovaný penzion U Provazníka, který vás okouzlí jak zcela novým stylovým vybavením interiéru, tak skvělou domácí kuchyní. Ubytováni budete v prosvětlených 2-4lůžkových pokojích a jednom apartmánu, vždy s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Penzion dále disponuje prostornou jídelnou s přilehlým snídaňovým salónkem, kterou můžete využívat také jako společenskou místnost. Nejmenší děti jistě potěší herna vybavená hračkami. Přibližně 100 m od penzionu je rozlehlá louka, kterou lze využívat pro venkovní aktivity, či můžete dovádět v blízkém lese. Případně můžete také využít venkovního zázemí nedalekého partnerského penzionu Baurů Dvůr.

Výlety po okolí:   zatopený lom Nový Kýz, zámek Zdíkov, rybník Zdíkovice, rozhledna Churáňov, Klostermannova rozhledna, Vimperk, Horská Kvilda

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Šumava s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.