Výlety a exkurze

Školní výlety a exkurze po celé České republice se vzdělávacím programem

Na této stránce naleznete pestrou nabídku školních výletů a exkurzí rozdělených do několika tematických kategorií. Kliknutím na konkrétní kategorii se Vám zobrazí podrobná nabídka výletů.

Záleží jen na Vás, který výlet si zvolíte. My Vám pomůžeme s jeho bezproblémovou přípravou a realizací, případně Vám poradíme, který výlet by pro Vás byl nejvhodnější.

Během celé cesty Vám bude k dispozici náš zkušený průvodce, který bude mít pro žáky připraven zábavný vzdělávací program, během něhož se studenti dozvědí zábavnou formou spoustu zajímavých informací souvisejících s Vaším výletem.

V případě, že máte zájem se zúčastnit výletu, který jste v naší nabídce nenalezli, nebo máte naopak zájem o kombinaci více výletů, neváhejte nás kontaktovat a my pro Vás připravíme výlet ušitý na míru.

Cena výletu je vždy kalkulována pro minimální počet 38 žáků. Cena zahrnuje průvodce, dopravu autobusem, veškeré vstupy a tématický program. Pro všechny dárek na rozloučenou. Na každý zájezd mají 2-3 učitelé nárok jet zcela zdarma.

Uvedené ceny jsou platné pro školní rok 2019/2020, aktuální ceny v kanceláři.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace