Pro školy


Pro školyŠkoly v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí - u CK2 100% servis


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

prázdniny utekly jako voda a máme tady opět začátek nového školního roku. Rádi bychom Vám jej zpříjemnili naší nabídkou zajímavých výletů s poutavým programem, které jsme pro Vás během letních prázdnin pečlivě připravovali. Pro sebe a své žáky můžete vybírat z celé řady stávajících, ale i nových výletů či objektů, kde strávíte nezapomenutelný pobyt na škole v přírodě.

Zalistujte naším katalogem, seznamte se s našimi novinkami a vyberte si takový výlet, zájezd či pobyt, který bude nejlépe odpovídat Vašim představám o ideální náplni času stráveného mimo školní lavice.

Na školu v přírodě se můžete vydat do mnoha koutů naší republiky. Oblíbenými stálicemi zůstávají Šumava, Český ráj, Krkonoše nebo Jizerské hory.

Velké oblibě se u Vás každoročně těší speciální vánoční a velikonoční akce, a proto se i letos s námi budete moci vydat na Vánoce či Velikonoce na statku.

Novinky na Vás čekají také u školních jednodenních výletů a exkurzí.

Nabídku dvoudenních výletů jsme obohatili o nový program na Šumavě.

Naším cílem je děti inspirovat a provést výlety tak, že se budou vždy vracet plné nezapomenutelných a jedinečných zážitků. Každý Váš podnět, pochvala či připomínka jsou pro nás vítanou zpětnou vazbou, neboť jedině tak můžeme naše služby neustále zlepšovat.

Přejeme Vám úspěšný školní rok 2020/2021 a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše CK2

NOVÝ KATALOG pro školní rok - 2020/2021

Na začátku školního roku bude k dispozici nové vydání katalogu pro pedagogy. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedorazí Vám do školy, prosíme, kontaktujte nás a my zajistíme jeho dodání.

Rozhodný den pro způsob výpočtu ceny zájezdu je 10. 8. 2020.

ZLATÝ ÁMOS zahájí v letošním roce již 28. ročník

Stejně jako v předešlých ročnících se i letos CK2 opět stane partnerem této celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS a bude sponzorovat třídu vítěze soutěže, kterou vyšle do LEGOLANDU!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace