Pro školy


Pro školy

AKTUALITY: od 30.4.2020 s aktualizací 4.5.2020 do současnosti beze změny

Vážení klienti, vážení pedagogové a vážení rodiče!

V první řadě děkujeme všem Vám, kteří se snažíte hledat společná řešení, která sice na 100 % asi nikdy nebudou vyhovovat úplně všem, ale kompromisy a ústupky jsou potřeba, aby se zachovaly zdravé a dlouholeté vztahy. Proto děkujeme ředitelům, učitelů a Vám rodičům, že se společným úsilím snažíme dostat přes toto období, kdy v jeden den platí to, co druhý den je zcela naopak.
Dle harmonogramu vydaného MZČR 30.4.2020, budou od 25.5.2020 povoleny zotavovací akce, mezi které patří např. školy v přírodě. Proto aktivně kontaktujeme všechny školy, které by měly po tomto termínu vyrazit na svůj pobyt, aby se vyjádřily, jestli si přejí pobyt uskutečnit. Do toho v pondělí 4.5.2020 MŠMT ve svém manuálu (což není právně závazný dokument ani tzv. vyšší moc) z neznámých důvodů vystoupilo proti doporučení MZČR a své kroky nekonzultovalo ani s MMR. Manuál MŠMT postavil školy téměř do slepé uličky, kdy by nezbývalo, než zájezd pro překážky na straně školy stornovat a uhradit odstupné. Naše CK i tak ponechala nabídku z 30.4.2020 v platnosti a doporučujeme bezplatný přesun na podzim, nebo převod uhrazených částek na kredity (mimo známý lex voucher, který se aplikuje v případě překážky na straně CK) a teprve v nejhorším případě přistoupit ke stornování pobytu. Storno nikdy není naším cílem a snažíme se, aby došlo k lepšímu řešení, které nezatíží rodinné či školní rozpočty. Několik málo škol stále věří, že se pobyty ještě uskuteční a věří, že MŠMT své pokyny z manuálu upraví či zruší. V těchto případech je potřeba dále postupovat dle smlouvy a uhradit doplatky, nahlásit rozložení pokojů, alergie dětí, změny v počtech apod. Pokud Vám na mail dorazila výzva uhradit doplatek, bude to právě z tohoto důvodu.
Ještě jednou děkujeme všem, kteří konstruktivně přistupují k situaci, která postihla všechny bez vlastního zavinění.AKTUALITY: od 15.4.2020
Vážení klienti, vážení pedagogové a vážení rodiče!

doplňujeme předchozí aktuality za 16. 3. a z 10. 3. 2020 o tyto informace. 14. a 15. 4. 2020 proběhlo několik tiskových konferencí s určitou vizí budoucích kroků vlády, ale nic z uvedeného nebylo převedeno do platné legislativy, mimo prodloužení nouzového stavu do 30. 4. 2020. V tuto chvíli tedy platí, že zájezdy do 30. 4. 2020 se po dohodě obou smluvních stran přesouvají či ruší, zájezdy od 1. 5. 2020 nadále pokračují dle platných právních vztahů. Neurčitá prohlášení různých vládních činitelů a úředníků nemají odkladný účinek na naše smlouvy, i přes to školy postupně sami kontaktujeme a řešíme s nim další postup, abychom vyšli vstříc všude tam, kde bude společná vůle na řešeních. Přednostně se věnujeme pobytům a zájezdům v horizontu 3 týdnů. Děkujeme, že nás necháváte pracovat, na nikoho nezapomeneme, všem klientům se postupně ozveme.

AKTUALITY: od 16.3.2020

Vážení klienti, vážení pedagogové a vážení rodiče!

Na základě Usnesení vlády ČR č. 194 ze dne 12. 3. 2020 a aktualizace z 15. 3. 2020 Vás informujeme, že termíny zájezdů, výletů a škol v přírodě, které měly být realizovány do 13. 4. 2020 se přesouvají na pozdější termíny, je-li to možné. Další postup se bude odvíjet od dalších usnesení vlády ČR.
Prosíme, podpořte nás nyní svojí trpělivostí a důvěrou. Všechny učitele (nikoliv rodiče), kterých se toto opatření týká, postupně SAMI KONTAKTUJEME a domlouváme se na dalším postupu. Rodiče získají včas informace od učitelů.

Veškeré zájezdy, výlety a školy v přírodě, jejichž termín realizace je od 14. 4. 2020 dále, se neruší a vše pokračuje podle sjednaných podmínek, nedojde-li k dalším zákonným omezením. Prosíme proto, pokud máte odevzdat přihlášku, uhradit platbu, nahlásit alergie apod., učiňte tak v termínu dle instrukcí, které jste již dříve obdrželi.

Pokud vláda prodlouží stav nouze na další dny, budeme se opět tímto nařízením řídit a postupovat stejně jako u zájezdů do 13. 4. 2020. Vyčkejme proto, jak se situace vyvine, vždy budeme aktivně hledat řešení a spojovat se s Vámi dle termínu odjezdu.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

AKTUALITY 10.3.2020:

PROSÍME, NEŽ ZAVOLÁTE, PŘEČTETE SI TYTO INFORMACE, KTERÉ ZODPOVÍDAJÍ NA VĚTŠINU DOTAZŮ, NAŠE TEL. LINKY JSOU PŘETÍŽENY A ODPOVÍDAJÍ NA PODOBNÉ DOTAZY. DOTAZY NA EMAILU ŘEŠÍME DLE TERMÍU ODJEZDU, NIKOLI DLE TERMÍNU ZASLANÉHO EMAILU. NYNÍ SE VĚNUJEME KLIENTŮM S ODJEZDEM V BŘEZNU (aktualizace 22.3.2020: A DUBNU).

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A HLEDÁNÍ SPOLEČNÝCH ŘEŠENÍ.Školy v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí - u CK2 100% servis


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

prázdniny utekly jako voda a máme tady opět začátek nového školního roku. Rádi bychom Vám jej zpříjemnili naší nabídkou zajímavých výletů s poutavým programem, které jsme pro Vás během letních prázdnin pečlivě připravovali. Pro sebe a své žáky můžete vybírat z celé řady stávajících, ale i nových výletů či objektů, kde strávíte nezapomenutelný pobyt na škole v přírodě.

Zalistujte naším katalogem, seznamte se s našimi novinkami a vyberte si takový výlet, zájezd či pobyt, který bude nejlépe odpovídat Vašim představám o ideální náplni času stráveného mimo školní lavice.

Na školu v přírodě se můžete vydat do mnoha koutů naší republiky. Oblíbenými stálicemi zůstávají Šumava, Český ráj, Krkonoše nebo Jizerské hory.

Velké oblibě se u Vás každoročně těší speciální vánoční a velikonoční akce, a proto se i letos s námi budete moci vydat za Mikulášem na hrad a prožít Vánoce či Velikonoce na statku.

Novinky na Vás čekají také u školních jednodenních výletů a exkurzí.

Nabídku dvoudenních výletů jsme obohatili o nový program na Šumavě.

Naším cílem je děti inspirovat a provést výlety tak, že se budou vždy vracet plné nezapomenutelných a jedinečných zážitků. Každý Váš podnět, pochvala či připomínka jsou pro nás vítanou zpětnou vazbou, neboť jedině tak můžeme naše služby neustále zlepšovat.

Přejeme Vám úspěšný školní rok 2019/2020 a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše CK2

NOVÝ KATALOG pro školní rok - 2019/2020 (2. vydání)

Na začátku ledna bude k dispozici nové vydání katalogu pro pedagogy s aktuální nabídkou na jaro 2020. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedorazí Vám do školy, prosíme, kontaktujte nás a my zajistíme jeho dodání.


ZLATÝ ÁMOS zahájí v letošním roce již 27. ročník

Stejně jako v předešlých ročnících se i letos CK2 opět stane partnerem této celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS a bude sponzorovat třídu vítěze soutěže, kterou vyšle do LEGOLANDU!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace