Pro školy


Pro školy

Školy v přírodě od 14. října omezeny, školy v přírodě od 19. října nevyjedou, školy v přírodě od 2. listopadu vláda zvažuje nařídit...

Pobyty do 18.10. byly přerušeny či dokončeny dle možností rodičů a náhradní dopravy.
Na pobyty od 19.10. děti nevyrazí a to pravděpodobně do 2.11., kdy naopak mají školy v přírodě posloužit jako protipandemické opatření.
Se školami, které měly od 19.10. vycestovat jsme v kontaktu, domlouváme náhradní řešení. Rodiče těchto žáků budeme cca do 14 dnů informovat o výsledcích jednání.

Dbáme na zpřísněné hygienické normy!

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Autobusy jsou proto uklízeny před každou jízdou a povrchy pravidelně dezinfikovány. V každém autobuse je u vstupu k dispozici dezinfekce na ruce. Každý průvodce je rovněž vybaven dezinfekcí. Programy jsme upravily tak, aby byl eliminován možný kontakt s jinými školami a návštěvníky na co nejmenší možnou míru.Školy v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí - u CK2 100% servis


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

jistě se shodneme na tom, že druhá polovina uplynulého školního roku byla zcela nestandardní, a to jak pro Vás učitele, děti a jejich rodiče, tak i pro naši cestovní kancelář. Pandemie koronaviru a s ní související karanténa mnoho z nás uvěznila doma, a děti tak připravila o zážitky ze škol v přírodě a výletů, které zejména ke konci školního roku neodmyslitelně patří.

S potěšením Vám proto představujeme naši aktuální nabídku, ve které již tradičně naleznete celou řadu objektů, kde příjemně strávíte Vaši školu v přírodě, širokou nabídku tuzemských i zahraničních výletů, ale i zajímavé novinky.

Vynahraďte sobě i dětem uplynulé karanténní období a zahajte nový školní rok tím, že své třídě vyberete atraktivní školní výlet. Uděláme maximum pro Vaši absolutní spokojenost.

Přejeme Vám úspěšný školní rok 2020/2021 a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše CK2

NOVÝ KATALOG pro školní rok - 2020/2021

Na začátku školního roku bude k dispozici nové vydání katalogu pro pedagogy. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedorazí Vám do školy, prosíme, kontaktujte nás a my zajistíme jeho dodání.

Rozhodný den pro způsob výpočtu ceny zájezdu je 10. 8. 2020.

ZLATÝ ÁMOS zahájí v letošním roce již 28. ročník

Stejně jako v předešlých ročnících se i letos CK2 opět stane partnerem této celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS a bude sponzorovat třídu vítěze soutěže, kterou vyšle do LEGOLANDU!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace