Pro školy


Pro školy

OMEZENÍ PROVOVOZU BĚHEM VELIKONOČNÍCH PRÁZDNIN
Vážení klienti, během Velikonočních prázdnin máme provozovnu uzavřenu, budeme se Vám opět plně věnovat od úterý 14. dubna.
Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití svátků, byť v poněkud nevšedním formátu.

AKTUALITY: od 16.3.2020 do současnosti beze změny

Vážení klienti, vážení pedagogové a vážení rodiče!

Na základě Usnesení vlády ČR č. 194 ze dne 12. 3. 2020 a aktualizace z 15. 3. 2020 Vás informujeme, že termíny zájezdů, výletů a škol v přírodě, které měly být realizovány do 13. 4. 2020 se přesouvají na pozdější termíny, je-li to možné. Další postup se bude odvíjet od dalších usnesení vlády ČR.
Prosíme, podpořte nás nyní svojí trpělivostí a důvěrou. Všechny učitele (nikoliv rodiče), kterých se toto opatření týká, postupně SAMI KONTAKTUJEME a domlouváme se na dalším postupu. Rodiče získají včas informace od učitelů.

Veškeré zájezdy, výlety a školy v přírodě, jejichž termín realizace je od 14. 4. 2020 dále, se neruší a vše pokračuje podle sjednaných podmínek, nedojde-li k dalším zákonným omezením. Prosíme proto, pokud máte odevzdat přihlášku, uhradit platbu, nahlásit alergie apod., učiňte tak v termínu dle instrukcí, které jste již dříve obdrželi.

Pokud vláda prodlouží stav nouze na další dny, budeme se opět tímto nařízením řídit a postupovat stejně jako u zájezdů do 13. 4. 2020. Vyčkejme proto, jak se situace vyvine, vždy budeme aktivně hledat řešení a spojovat se s Vámi dle termínu odjezdu.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

AKTUALITY 10.3.2020:

PROSÍME, NEŽ ZAVOLÁTE, PŘEČTETE SI TYTO INFORMACE, KTERÉ ZODPOVÍDAJÍ NA VĚTŠINU DOTAZŮ, NAŠE TEL. LINKY JSOU PŘETÍŽENY A ODPOVÍDAJÍ NA PODOBNÉ DOTAZY. DOTAZY NA EMAILU ŘEŠÍME DLE TERMÍU ODJEZDU, NIKOLI DLE TERMÍNU ZASLANÉHO EMAILU. NYNÍ SE VĚNUJEME KLIENTŮM S ODJEZDEM V BŘEZNU (aktualizace 22.3.2020: A DUBNU).

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A HLEDÁNÍ SPOLEČNÝCH ŘEŠENÍ.Školy v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí - u CK2 100% servis


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

prázdniny utekly jako voda a máme tady opět začátek nového školního roku. Rádi bychom Vám jej zpříjemnili naší nabídkou zajímavých výletů s poutavým programem, které jsme pro Vás během letních prázdnin pečlivě připravovali. Pro sebe a své žáky můžete vybírat z celé řady stávajících, ale i nových výletů či objektů, kde strávíte nezapomenutelný pobyt na škole v přírodě.

Zalistujte naším katalogem, seznamte se s našimi novinkami a vyberte si takový výlet, zájezd či pobyt, který bude nejlépe odpovídat Vašim představám o ideální náplni času stráveného mimo školní lavice.

Na školu v přírodě se můžete vydat do mnoha koutů naší republiky. Oblíbenými stálicemi zůstávají Šumava, Český ráj, Krkonoše nebo Jizerské hory.

Velké oblibě se u Vás každoročně těší speciální vánoční a velikonoční akce, a proto se i letos s námi budete moci vydat za Mikulášem na hrad a prožít Vánoce či Velikonoce na statku.

Novinky na Vás čekají také u školních jednodenních výletů a exkurzí.

Nabídku dvoudenních výletů jsme obohatili o nový program na Šumavě.

Naším cílem je děti inspirovat a provést výlety tak, že se budou vždy vracet plné nezapomenutelných a jedinečných zážitků. Každý Váš podnět, pochvala či připomínka jsou pro nás vítanou zpětnou vazbou, neboť jedině tak můžeme naše služby neustále zlepšovat.

Přejeme Vám úspěšný školní rok 2019/2020 a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše CK2

NOVÝ KATALOG pro školní rok - 2019/2020 (2. vydání)

Na začátku ledna bude k dispozici nové vydání katalogu pro pedagogy s aktuální nabídkou na jaro 2020. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedorazí Vám do školy, prosíme, kontaktujte nás a my zajistíme jeho dodání.


ZLATÝ ÁMOS zahájí v letošním roce již 27. ročník

Stejně jako v předešlých ročnících se i letos CK2 opět stane partnerem této celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS a bude sponzorovat třídu vítěze soutěže, kterou vyšle do LEGOLANDU!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace