Pro školy


Pro školy

Z důvodu vládního nařízení je naše PROVOZOVNA UZAVŘENA. Veškerá agenda bude nadále plynule řešena po ukončení tohoto opatření. Omlouváme se tímto za možná zdržení oproti běžnému stavu. Své dotazy, prosíme, odložte, nebo směřujte na maily, které budu po uvolnění opatření postupně odbavovány.Dbáme na zpřísněné hygienické normy!

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Autobusy jsou proto uklízeny před každou jízdou a povrchy pravidelně dezinfikovány. V každém autobuse je u vstupu k dispozici dezinfekce na ruce. Každý průvodce je rovněž vybaven dezinfekcí. Programy jsme upravily tak, aby byl eliminován možný kontakt s jinými školami a návštěvníky na co nejmenší možnou míru.Školy v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí - u CK2 100% servis


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

jistě se shodneme na tom, že druhá polovina uplynulého školního roku byla zcela nestandardní, a to jak pro Vás učitele, děti a jejich rodiče, tak i pro naši cestovní kancelář. Pandemie koronaviru a s ní související karanténa mnoho z nás uvěznila doma, a děti tak připravila o zážitky ze škol v přírodě a výletů, které zejména ke konci školního roku neodmyslitelně patří.

S potěšením Vám proto představujeme naši aktuální nabídku, ve které již tradičně naleznete celou řadu objektů, kde příjemně strávíte Vaši školu v přírodě, širokou nabídku tuzemských i zahraničních výletů, ale i zajímavé novinky.

Vynahraďte sobě i dětem uplynulé karanténní období a zahajte nový školní rok tím, že své třídě vyberete atraktivní školní výlet. Uděláme maximum pro Vaši absolutní spokojenost.

Přejeme Vám úspěšný školní rok 2020/2021 a těšíme se na Vaše objednávky.

Vaše CK2

NOVÝ KATALOG pro školní rok - 2020/2021

Na začátku školního roku bude k dispozici nové vydání katalogu pro pedagogy. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedorazí Vám do školy, prosíme, kontaktujte nás a my zajistíme jeho dodání.

Rozhodný den pro způsob výpočtu ceny zájezdu je 10. 8. 2020.

ZLATÝ ÁMOS zahájí v letošním roce již 28. ročník

Stejně jako v předešlých ročnících se i letos CK2 opět stane partnerem této celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS a bude sponzorovat třídu vítěze soutěže, kterou vyšle do LEGOLANDU!

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace