Do Londýna za výukou

č.630 Do Londýna za výukou

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Prohlídka britské metropole Londýna. V muzeu voskových figurín Madame Tussaud’s Museum na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva vyhlídkového kola London Eye, z kterého si vychutnáme výhled na celý Londýn). Londýnským metrem se přesuneme k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci. Přes St. James’s Park dojdeme k Westminsterskému opatství a sídlu parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben. Na významném náměstí Trafalgar Square si prohlédneme sochu admirála Nelsonaa. Své jazykové znalosti a dovednosti procvičíme během první tříhodinové lekce výuky angličtiny (rozdělení do skupin na základě jazykového testu a následná výuka pod vedením vyučujících s kvalifikací EFL).

3. den - Navštívíme majestátní hrad Tower of London, který byl v minulosti svědkem mnoha důležitých historických událostí a dnes jsou zde uloženy britské korunovační klenoty. Při procházce kolem řeky Temže uvidíme Shakespearovo divadlo Globe Theater, lodě Golden Hinde, HMS Belfast a nevynecháme ani slavný Tower Bridge. Tento den nás čeká druhá tříhodinová lekce výuky angličtiny.

4. den - Navštívíme malebnou část města Greenwich, kde uvidíme známou plachetnici Cutty Sark, královskou observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník a nenecháme si ujít prohlídku námořního muzea National Maritime Museum. Poslední tříhodinová lekce výuky, která bude zakončena předáním certifikátů pro absolventy.

5. den - Návrat ke škole v odpoledních hodinách.


Výuka – Každý den žáci absolvují tři vyučovací hodiny (délka jedné je 45 min.), celkem tedy 9 vyučovacích hodin. Na začátku kurzu proběhne rozdělení do skupin na základě jazykového testu, poslední lekce výuky bude zakončena předáním certifikátů pro absolventy. Výuka probíhá pod vedením vyučujících s kvalifikací EFL.


Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a občerstvením.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno v Londýně v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci, oběd formou balíčku).

Nabízíme možnost výměny ubytování v hostitelských rodinách za ubytování v hotelu se snídaní (kalkulaci ceny vám připravíme na přání dle zvoleného termínu).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 7 990 Kč*.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Přepravu přes kanál La Manche
Ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (4 noci)
Devět hodin jazykové výuky s vyučujícím s kvalifikací EFL (výuka ve 3 skupinách)
Certifikát pro absolventy jazykového kurzu
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tematický program s pracovními listy
Tři učitele zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné £45 - £55**.

* Uvedená cena zájezdu platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 17,99 let.
** Doporučená částka na vstupy platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 15,99 let.
Ceny pro starší studenty Vám rádi upřesníme.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace