Zájezd
Pohádkový Disneyland s ohňostrojem a Paříž

Objednat od 4 990 Kč / os.
Země: Francie
Vhodné pro: jednotlivce a rodiny s dětmi
Číslo zájezdu: 548

Popis zájezdu

Piráti z Karibiku, Star Wars, Indiana Jones nebo snad Příběh hraček, Ledové království, Popelka či Pinocchio? Pokud máte rádi pohádky, ať už nové či klasické, Disneyland se stane vaším splněným přáním. Po celý den až do noci budete moci navštívit své hrdiny na nespočtu kouzelných atrakcí a ocitnout se tak na jeden den v pohádce. S Indiana Jonesem se projedete na horské dráze, Jacka Sparrowa navštívíte na palubě Černé perly právě v okamžiku, kdy vychází úplněk a piráti odkrývají svoji skutečnou podobu… Do předaleké galaxie vás hyperprostorem zaveze C3PO, abyste vzápětí přestoupili do X-wingu a ocitli se v bitvě o Hvězdu smrti. Či snad raději něco klidnějšího? Co se tedy proletět nad městem v pohádce Petr Pan, navštívit v lese Sněhurku s trpaslíky, projít se zámkem Šírkové Růženky a prožít příběh Lvího krále! Rádi se bojíte? Navštivte strašidelný dům. Chcete se převléknout za svého hrdinu? Není problém! To vše a mnohem více zažijete, pokud se s námi vydáte do Disneylandu. Můžete vyzkoušet atrakce od klidných romantických až po ty nejvíce adrenalinové, navštívit magickou showMickey Mousem, kačerem Donaldem, Annou a Elsou a dalšími známými postavičkami. Park využijeme opravdu naplno a to až do noční zavírací doby, kdy nás čeká velkolepý ohňostroj doprovázený speciálními efekty, známými melodiemi a výjevy z Disneyho filmů. Zaručujeme, že nikdo z návštěvníku nebude chtít, aby tento den skončil.

 

Protože se Disneyland nachází na předměstí Paříže, bylo by škoda, nevyužít této příležitosti a nepodívat se také na nejznámější památky, které toto město nabízí. Vystoupáme tak na majestátní Eiffelovu věž, projedeme se lodičkou po Seině, staneme pod Vítězným obloukem Napoleona Bonaparte, projdeme se Tuilerijskými zahradami a staneme u světoznámého muzea Louvre. Čas na ochutnávku francouzské bagety a sýrů či nákup suvenýrů bude na nákupní třídě Camps Elysées, která je doslova poseta obchůdky, restauracemi a kavárnami. S naším průvodcem tak objevíte ty neznámější památky a dozvíte se nejednu zajímavost o této francouzské metropoli.

Informace k zájezdu

Program
1. den – Odjezd v odpoledních hodinách
2. den – Prohlídka Paříže s průvodcem, rozchod
3. den – Návštěva Disneylandu až do uzavření parku, závěrečná show s ohňostrojem
4. den – Návrat v dopoledních hodinách

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Ubytování a stravování
Ubytování je zajištěno v hotelu se snídaní nedaleko Disneylandu.

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje
dopravu autobusem po celou dobu zájezdu, ubytování v hotelu (1 noc), snídani, zákonné pojištění CK a služby průvodce

Cena nezahrnuje
zajištění vstupů*: dospělí 120€; mladiství do 24,99 let 106€; děti do 11,99 let 84€ (Eiffelova věž – výtahem až do třetího patra, plavba lodí po Seině, Disneyland, pobytová taxa)

fakultativně Invalidovna s hrobkou Napoleona - dospělí 15€; děti do 15,99 let 12€
Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1100 Kč/noc.

Rodinná nabídka pro 4 osoby* za 18 990 Kč

V rezervačním formuláři uveďte do poznámky kód "4 za 18 990".
* osoby bez rozlišení věku 0 - 99 let, cena nezahrnuje vstupy

(*Úhrada vstupného je povinná, vzhledem k tomu, že se jedná o nedílnou součást programu. Příplatky za vstupné se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané cestovní smlouvy.)  

Termíny

5. 7. 2023 - 8. 7. 2023
24. 8. 2023 - 27. 8. 2023
28. 9. 2023 - 1. 10. 2023
16. 11. 2023 - 19. 11. 2023

Nástupní místa

Přesné místo nástupu a čas odjezdu vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Nástupní místa pro termín 5. 7. 2023 - 8. 7. 2023

Praha 6
volno
Beroun
volno
Plzeň 8
volno

Nástupní místa pro termín 24. 8. 2023 - 27. 8. 2023

Praha 6
volno
Beroun
volno
Plzeň 8
volno

Nástupní místa pro termín 28. 9. 2023 - 1. 10. 2023

Praha 6
volno
Beroun
volno
Plzeň 8
volno

Nástupní místa pro termín 16. 11. 2023 - 19. 11. 2023

Praha 6
volno
Beroun
volno
Plzeň 8
volno
od 4 990 Kč /os. Objednat