Zahraniční zájezd
Do Londýna za výukou

nezávazně objednat od 9 790 Kč / os.
Číslo zájezdu: 630

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách. 

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Prohlídka britské metropole Londýna. V muzeu voskových figurín Madame Tussaud’s Museum na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva vyhlídkového kola London Eye, z kterého si vychutnáme výhled na celý Londýn). Londýnským metrem se přesuneme k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci. Přes St. James’s Park dojdeme k Westminsterskému opatství a sídlu parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben. Na významném náměstí Trafalgar Square si prohlédneme sochu admirála Nelsona. Své jazykové znalosti a dovednosti procvičíme během první tříhodinové lekce výuky angličtiny (rozdělení do skupin na základě jazykového testu a následná výuka pod vedením vyučujících s kvalifikací EFL).

3. den – Navštívíme majestátní hrad Tower of London, který byl v minulosti svědkem mnoha důležitých historických událostí a dnes jsou zde uloženy britské korunovační klenoty. Při procházce kolem řeky Temže uvidíme Shakespearovo divadlo Globe Theater, lodě Golden Hinde, HMS Belfast a nevynecháme ani slavný Tower Bridge. Tento den nás čeká druhá tříhodinová lekce výuky angličtiny.

4. den – Navštívíme malebnou část města Greenwich, kde uvidíme známou plachetnici Cutty Sark, královskou observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník a nenecháme si ujít prohlídku námořního muzea National Maritime Museum. Poslední tříhodinová lekce výuky, která bude zakončena předáním certifikátů pro absolventy.

5. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Plná penze (oběd formou balíčků)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Velká Británie s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 9 790 Kč /os. nezávazně objednat