Zahraniční zájezd
Bodamské jezero a zámek Neuschwanstein

nezávazně objednat od 3 990 Kč / os.
Země: Německo
Číslo zájezdu: 636

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Zájezd, s nímž se podíváme na pomezí Německa, Švýcarska a Rakouska, zahájíme plavbou k Rýnským vodopádům, nejmohutnějším říčním vodopádům v Evropě. Naší další zastávkou bude Kostnice, rozkládající se na břehu Bodamského jezera. Během prohlídky města navštívíme dům mistra Jana Husa, uvidíme budovu Koncilu, kde byl během procesu souzen, a také místo, kde byl upálen. Na závěr dne nás čeká plavba lodí po hladině Bodamského jezera.

2. denNa druhý den si můžete vybrat jeden z následujících programů:

č. 636 Zámek Neuschwanstein

Navštívíme pohádkový zámek Neuschwanstein ležící na úpatí Alp na jihu Bavorska. Toto královské sídlo Ludvíka II. Bavorského jako by z oka vypadlo zámkům z pohádek. Nejprve zavítáme na vyhlídkový most tyčící se nad údolím zpěněné alpské bystřiny, z něhož si vychutnáme jedinečný pohled na celý zámek i na rozlehlé údolí s množstvím romantických jezer. Při prohlídce zámku budeme obdivovat nablýskané sály a přepychové komnaty. Na závěr se ještě vydáme do nedalekého malebného historického alpského městečka Füssen ležícího na řece Lech.

č. 636/d Legoland

Navštívíme zábavní park LEGOLAND® Deutschland sestavený z více než 50 milionů kostiček LEGO®. Během celého dne vyzkoušíme několik desítek atrakcí. Mezi nejoblíbenější určitě patří Expedice džunglí či plavba lodí v Pirátské bitvě kapitána Nicka. Určitě nás zaujme také místní 4D kino, továrna na LEGO kostičky, vynikající horské dráhy, mořský svět a prosklená vyhlídková věž! Celý areál si prohlédneme z LEGOLAND Expressu, který projíždí i MINILANDEM, kde uvidíme Allianz Arenu, zámek Neuschwanstein, holandské větrné mlýny, ale i historické centrum Berlína či Benátek nebo „High Five“ – modely pěti nejslavnějších mrakodrapů světa. Vše je v měřítku 1:25 za pomoci „pouhých“ 25 miliónů kostiček!

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • Ubytování v hotelu/hostelu/penzionu (1 noc) se snídaní

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Švýcarsko s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 3 990 Kč /os. nezávazně objednat