Zahraniční zájezd
Legoland a delfíní laguna

nezávazně objednat od 3 490 Kč / os.
Země: Německo
Číslo zájezdu: 646

Popis zahraničního zájezdu

1. den – Navštívíme zábavní park LEGOLAND® Deutschland sestavený z více než 50 milionů kostiček LEGO®. Během celého dne vyzkoušíme několik desítek atrakcí. Mezi nejoblíbenější určitě patří Expedice džunglí či plavba lodí v Pirátské bitvě kapitána Nicka. Určitě nás zaujme také místní 4D kino, továrna na LEGO kostičky, vynikající horské dráhy, mořský svět a prosklená vyhlídková věž! Celý areál si prohlédneme z LEGOLAND Expressu, který projíždí i MINILANDEM, kde uvidíme Allianz Arenu, zámek Neuschwanstein, holandské větrné mlýny, ale i historické centrum Berlína či Benátek a také scény z jednotlivých epizod ságy Hvězdné války. Novinkou je „High Five“ – modely pěti nejslavnějších mrakodrapů světa. Vše je v měřítku 1:25 za pomoci „pouhých“ 25 miliónů kostiček!

2. denNa druhý den si můžete vybrat jeden z následujících programů:

č. 646/a Mnichov

Zavítáme do hlavního města spolkové země Bavorsko, Mnichova. V areálu letních olympijských her z roku 1972 nás čeká procházka malebným parkem s jezerem a uměle vybudovaným travnatým kopcem. Kolem stadionů zakrytých střechou, která je světovým architektonickým unikátem, projdeme až k 291 metrů vysoké olympijské věži. Z jejího vyhlídkového ochozu se pokocháme výhledy nejen na Mnichov, ale i na nedaleké Alpy. Po přejezdu do historického centra budeme obdivovat kostel Frauenkirche s typickými cibulovitými kopulemi, náměstí Marienplatz s novogotickou radnicí Neues Rathaus a menší Altes Rathaus. Pěší zóna nás zavede ke středověké městské bráně Karlstor a královské rezidenci, sídla bavorského rodu Wittelsbachů. Na závěr zbude čas i na ochutnání typických bavorských specialit.

č. 646 Delfíní laguna a ZOO Norimberk

Navštívíme ojedinělou zoologickou zahradu, jejíž součástí je i slavná Delfíní laguna. Čeká nás unikátní představení se cvičenými delfíny, při kterém budeme obdivovat ladnost a inteligenci těchto nádherných savců. Předvedou nám takové představení, při kterém malí i velcí diváci zapomínají na okolní svět a jen tleskají a přemýšlejí, jak je tohle vůbec možné. Neopomeneme ani návštěvu pavilonu tropů, kde mimo jiných obyvatel spatříme také kapustňáky, jak si plují obřím akváriem. Těšit se můžeme i na krmení šikovných lachtanů, ledních medvědů, vyder či tučňáků. Zvířata zde budeme mít téměř na dosah ruky, mnohdy nás bude oddělovat pouze sklo nebo nenápadný příkop.

 č. 646/c Zámek Neuschwanstein

Navštívíme pohádkový zámek Neuschwanstein, ležící na úpatí Alp na jihu Bavorska. Toto královské sídlo Ludvíka II. Bavorského jako by z oka vypadlo zámkům z pohádek. Nejprve zavítáme na vyhlídkový most, tyčící se nad údolím zpěněné alpské bystřiny, z něhož si vychutnáme jedinečný pohled na celý zámek i na rozlehlé údolí s množstvím romantických jezer. Po krátké procházce se dostaneme už přímo na zámecké nádvoří a následně i do nablýskaných sálů a přepychových komnat. Na závěr se ještě vydáme do nedalekého malebného historického městečka Füssen ležícího na řece Lech. Během procházky budeme obdivovat upravené historické centrum, kostel s bývalým klášterem i hrad tyčící se nad městem.

č. 646/d Berchtesgaden

Národní park Berchtesgaden patří k nejkrásnějším regionům nejen v Německu, ale i v celé Evropě. V parku navštívíme bývalý bunkr z 2. světové války. V současné době je v něm umístěno muzeum připomínající toto období, na které by se nemělo nikdy zapomenout. Původním skalním výtahem pak vyjedeme na vrchol Kehlstein (1 834 m n. m.), kde se nachází Hitlerovo „Orlí hnízdo“. Z tohoto místa, odkud se rozhodovalo o budoucnosti Evropy, je nezapomenutelný výhled na okolní skalnaté vrcholy i do malebného údolí, kam se poté přesuneme. Procházkou po promenádě se dostaneme až k jezeru Königssee, zasazenému mezi vysoké hory, a necháme se okouzlit pohledem do jeho průzračně čisté vody.

Galerie

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno na počet nocí dle programu.

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno komplexní pojištění s pojištěním STORNO.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Pojištění (Pojištění léčebných výloh v zahraničí)
 • Snídaně
 • Zákonné pojištění CK
 • Služby průvodce
 • 3 učitelé zdarma vč. vstupů
 • Ubytování v hotelu/hostelu/penzionu (1 noc) se snídaní

Cena nezahrnuje

 • Vstupné

Německo s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

od 3 490 Kč /os. nezávazně objednat