Zahrádky - Seibert

Číslo zájezdu: 466

Průběh zájezdu

Chata Zahrádky-Seibert se nachází v samotném centru Krkonoš, díky své poloze umožňuje jedinečný výhled na Sněžku i celé údolí a je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Ubytováni budete převážně v 2-4lůžkových pokojích, z nichž několik má vlastní koupelnu a WC, ostatní pokoje využívají společné sociální zařízení na patře. V přízemí objektu je umístěna jídelna, která slouží také jako společenská místnost či učebna. Další společenský prostor naleznete v oddělené části budovy. Děti si mohou hrát na rozlehlé louce či využít venkovní ping-pongový stůl.

Výlety po okolí:   Pec pod Sněžkou, Sněžka, Obří důl, Výrovka, Modré sedlo, Vlašské boudy, Černá hora, Černohorská rašeliniště, Liščí hora, umělá zřícenina Hrádek, Horní Maršov a velké množství turistických tras.

Doplňující informace

Ubytování během školního zájezdu

Naše ubytovací zařízení jsou prověřená, všechny objekty pravidelně osobně navštěvujeme. Dbáme na to, aby samotný objekt i jeho zázemí byly vhodné pro dětský kolektiv. Ve většině případů má skupina celý objekt jen pro sebe.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zvolené ubytování
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK

Školy v přírodě s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Souhlasím