Plavecký kurz
Plavecký kurz

Číslo zájezdu: 496

Popis plaveckého kurzu

Využijte naši nabídku intenzivních plaveckých kurzů v rámci školy v přírodě. Efektivní řešení, jak ušetřit čas i peníze zdlouhavým dojížděním na kurz, které narušuje výuku ostatních předmětů. Cílem kurzu není jen naučit co nejvíce žáků plavat, ale také rozvíjet jejich fyzickou zdatnost a kladný vztah ke sportovním aktivitám.

Plavecký kurz je veden zkušenou dvojicí učitelů plavání s akreditací MŠMT. Výuka je dělena do 45 – 60minutových celků, které probíhají denně v rámci celého pobytu. Děti jsou rozděleny do skupin podle výkonnosti, čímž je zajištěn i individuální přístup ke každému z žáků. K výuce je používána řada moderních metodických pomůcek a celý program je sestaven tak, aby se děti nejen učily, ale také bavily.

Kurz probíhá v Rekreačním středisku Lites, který disponuje nově vybudovaným plaveckým bazénem s moderním filtračním systém se slanou vodou vhodnou i pro alergické děti. V rámci výstavby byly pořízeny nejmodernější technologie, jež byly na míru přizpůsobeny požadavkům intenzivní plavecké výuky.

Ubytováni budete v převážně 6lůžkových pokojích se sociálním zařízením na patře. Pokud zrovna nebudete plavat, můžete využít rozsáhlého venkovního areálu – travnatá hřiště či beachvolejbal, ohniště, prolézačky nebo kryté venkovní posezení.

Výlety po okolí: Buškova jeskyně, zřícenina zámečku Zásadka, Kapucínský klášter Mnichovo Hradiště, CHKO Český ráj, Bezděz, rozhledna Vrchbělá, Strážovská jeskyně, Expozice pyrotechnické asanace Ralsko, zřícenina hradu Stohánek, Zřícenina hradu Zvířetice

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK
 • Výuku plavání dle MŠMT

Plavecké kurzy s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.