Plavecký kurz
Volary

Číslo zájezdu: 497

Efektivní plavecký kurz bez dojíždění do bazénu, to je naše škola plavání, která nenarušuje výuku ostatních předmětů. Cílem našich kurzů není jen naučit co nejvíce žáků plavat, ale u neplavců především odstranit jejich strach z vody a u ostatních žáků zlepšit a maximálně rozvinout jejich dosavadní plavecké schopnosti.

Popis plaveckého kurzu

Plavecký kurz je veden zkušenými učiteli plavání, kteří mají radost z jednotlivých úspěchů dětí. Výuka je dělena do metodických celků, které probíhají denně v rámci celého pobytu. Děti jsou rozděleny do skupin podle výkonnosti, čímž je zajištěn i individuální přístup ke každému z žáků. K výuce je používána řada moderních metodických pomůcek a celý program je sestaven tak, aby se děti nejen učily, ale také bavily. Radost z plavání je naším cílem.

497-volary-plavecky-kurz-24.webp

Ubytováni budete v penzionu U Kadleců v převážně 2-6lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokud zrovna nebudete plavat, můžete využít zahradu s prolézačkami a trampolínou nebo hřiště přímo u bazénu. Kdo bude mít chuť, oblast přímo vybízí k procházkám a poznávání okolí.

Kurz probíhá v moderním 25 metrů dlouhém Plaveckém bazénu Volary, který se nachází v docházkové vzdálenosti od penzionu. Jeho část je pro nás exkluzivně vyblokována, a tak máme spoustu potřebného prostoru a zázemí.

497-volary-plavecky-kurz-10.webp

 

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

Účastníkům pobytu nabízíme zajištění úrazového pojištění a pojištění STORNA. CK2 je koncesovanou cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem, proto je řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Stravování 5x denně, pitný režim
 • Zákonné pojištění CK
 • Výuku plavání dle MŠMT

Plavecké kurzy s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Faktura přes zaměstnavatele

  Možnost úhrady školní akce fakturou přes zaměstnavatele.

 • Fotografie

  Před sepsáním smlouvy poskytneme veškeré informace o objektu včetně fotografií. Objekty dobře známe.

 • Materiály

  Dodáme veškeré podklady pro Vás i pro rodiče žáků. Nemusíte nic shánět ani vytvářet.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.