Kulturní program
Kulturní programy

Číslo zájezdu: 51

Kulturní programy - nabídka, referenční akce, média o nás

Nabízíme a pořádáme vlastní kulturní, kulturně-vzdělávací a zábavní programy pro školy, školky, seniory, firmy a jiné spolky. Za 22 let své existence jsme produkčně zajistili nespočet kulturních programů. V našem portfoliu se nachází široká škála dětských a výchovně vzdělávacích programů. Nechybí ani kulturní, historické a zaměřené na lidové tradice. Svým klientům nabízíme kompletní servis i sestrojení programu "na míru" podle jejich přání.

Programy z naší produkce jsou propracované do posledního detailu a kolektivy zaujmou svou pestrostí, nápaditostí a kreativitou. Jsou zaměřeny vždy na dané téma, které si klient zvolí. Naše produkce tak nabízí kulturní programy, které jsou zaměřené na kulturní památky naší vlasti, tedy na známé i méně známé hrady, zámky a skanzeny. Velice žádanými jsou programy, které se váží k českým památkám UNESCO, mezi které patří Kutná Hora, Holašovice či Pražský hrad a Staré město pražské. Nechybí ani programy zaměřené na tradiční česká řemesla jako loutkářství, modrotisk či sokolnictví, ani lidové zvyky včetně tradičních masopustních obchůzek. Programy máme též připraveny pro klienty se zaměřením na technické památky a zajímavosti. Speciální programy jsou určeny též slavným českým osobnostem, mezi které patří Karel Čapek, Božena Němcová či Tomáš Garrigue Masaryk.

Veškeré programy mají výchovně vzdělávací charakter, diváka tak nejen pobaví, ale také ponaučí. Většina programů je koncipována kreativní formou s řadou interaktivních prvků.

Zajišťujeme též profesionální workshopy a doprovodné programy pro dětské kolektivy, obchodní centra, firemní a společenské akce, tematické akce, městské slavnosti apod. Nabízíme dětské dílničky, keramickou dílnu, umělecké workshopy, malování na obličej, fotokoutek či sportovní aktivity.

Pokud váháte, jaký program zvolit, navštivte jednu z našich stálých kulturních akcí a inspirujte se. Mezi naše tradiční kulturní akce patří:
Naše vlast www.projektove-vyucovani.cz
Svatý Martin www.martinnahrade.cz
Mikuláš www.mikulasnahrade.cz
Vánoce na zámku www.vanocenastranove.cz
Vánoce na statku www.vanocenastatku.cz
Velikonoce na zámku www.velikonocenastranove.cz
Velikonoce na statku www.velikonocenastatku.cz
Tajemství ztraceného pokladu www.tajemnypoklad.cz
Kde domov můj kdedomovmuj.ck2.cz

Média o nás


Můžete též shlédnout reportáže z České televize:
Kulturní program v Národopisném muzeu Třebíz www.ceskatelevize.cz
Adventní čas na zámku Stránov www.ceskatelevize.cz
Historická akce na hoře Říp www.ceskatelevize.cz

Galerie

Doplňující informace

Doprava na školní zájezd

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem splňujícím všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Pojištění školního zájezdu

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

 • Dopravu autobusem
 • Zákonné pojištění CK

Kulturní programy s CK2 mají nejen tyto výhody:

 • Pojištění

  Vaše finance jsou v bezpečí, jsme řádně pojištěná cestovní kancelář.

 • Zájezd na míru

  Nenaleznete-li přímo „Váš“ zájezd, vytvoříme Vám vlastní na míru.

 • Průvodci

  Průvodci jsou na daný zájezd speciálně vyškoleni, jsou to profesionálové se zkušenostmi s dětmi.

 • Program

  Program je uzpůsoben věku žáků a připraven tematicky na konkrétní lokalitu.

 • Kontakt

  Jsme Vám k dispozici i v průběhu zájezdu.