Londýn, metropole nad Temží

č.625 Londýn, metropole nad Temží

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Prohlídka britské metropole Londýna. V muzeu voskových figurín Madame Tussaud’s Museum na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města. Londýnským metrem se přesuneme k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci. Přes St. James’s Park dojdeme k Westminsterskému opatství, sídlu parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben a na významném náměstí Trafalgar Square si prohlédneme sochu admirála Nelsona. V závěru dne navštívíme nejvyšší budovu západní Evropy The Shard, která je v současnosti nejžádanější atrakcí Londýna. Ve třech různých patrech, z celkových 87, na nás čeká unikátní výhled na celé město (alternativně lze navštívit vyhlídkové kolo London Eye).

3. den – Dopolední návštěva královského města Windsor s druhým největším dosud obývaným hradem Windsor Castle, který je královskou rezidencí. Prohlídka sousedního městečka Eton s nejstarší a nejelitnější soukromou školou Eton College, na níž studovali i princové William a Harry. V odpolední části programu nás čeká exkurze do dvojice muzeí, přírodovědného Natural History Museum a vědecko-technického Science Museum, jejichž bohaté a interaktivní expozice ohromí každého návštěvníka.

4. den – Prohlídka majestátního hradu Tower of London, který byl v minulosti svědkem mnoha důležitých historických událostí a dnes jsou zde uloženy britské korunovační klenoty. Po prohlídce hradu se zúčastníme vyhlídkové plavby po řece Temži, při níž uvidíme mimo jiné i slavný most Tower Bridge a která nás zanese až do Greenwiche. V této malebné městské části ve východním Londýně uvidíme známou plachetnici Cutty Sark, královskou observatoř Royal Observatory, jejímž nádvořím prochází nultý poledník, a nenecháme si ujít prohlídku námořního muzea National Maritime Museum.

5. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.


V termínu 11. - 15. května 2020 se tohoto zájezdu můžete účastnit se skupinou již od 10 žáků!

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a občerstvením.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno v Londýně v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci, oběd formou balíčku).

Nabízíme možnost výměny ubytování v hostitelských rodinách za ubytování v hotelu se snídaní (kalkulaci ceny vám připravíme na přání dle zvoleného termínu).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 6 590 Kč*.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Přepravu přes kanál La Manche
Ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (2 noci, oběd formou balíčku)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tematický program s pracovními listy
Tři učitele zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné £80 - £90**.

* Uvedená cena zájezdu platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 17,99 let.
** Doporučená částka na vstupy platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 15,99 let.
Ceny pro starší studenty Vám rádi upřesníme.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace