Krásy jižní Anglie a návštěva Londýna

č. 627 Krásy jižní Anglie a návštěva Londýna

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Návštěva Brightonu, největšího anglického přímořského letoviska. Prohlídka podmořského akvária Sea Life Centre, nejstaršího akvária na světě, kde nás od žraloků a dalších mořských živočichů bude dělit pouze skleněná stěna. Procházka po pobřežní promenádě a po molu Brighton Pier, zasahujícím v délce přes půl kilometru přímo do volného moře. Prohlídka centra města, tzv. The Lanes. Návštěva královského paláce Royal Pavilon, který díky svému orientálnímu stylu patří mezi nejexotičtější stavby Evropy. Pohyblivou vyhlídkovou kabinou i360 se necháme po štíhlém stříbrném sloupu vyvézt do výšky 138 metrů a při dobré viditelnosti dohlédneme až na samotný okraj Londýna.

3. den – Návštěva města Hastings, kde si nejprve prohlédneme jeskynní komplex St. Clements Caves, dříve tajně využívaný pašeráky tabáku a brandy, poté zamíříme na hrad Hastings Castle, poblíž kterého se odehrála nejdůležitější bitva anglických dějin - Battle of Hastings (1066). Nevynecháme ani prohlídku centra města v okolí ulice High Street. Odpoledne zamíříme do letoviska Eastbourne, kde se nachází slavné křídové útesy Beachy Head, které přímo vybízejí k procházce. Na závěr navštívíme tzv. Dlouhého muže z Wilmingtomu (The Long Man of Wilmington), tajemnou 70ti-metrovou postavu člověka, původně vytesanou do vápence v kopcích v okolí Wilmingtonu.

4. den – Návštěva přístavního města Portsmouth, které se proslavilo jako základna britského loďstva. Celodenní prohlídka Portsmouth Historic Dockyards. Prohlídky historických lodí Victory, slavné lodě admirála Nelsona z bitvy u Trafalgaru, a Warrior, která byla součástí flotily královny Viktorie. Exkurze do námořního muzea National Museum of the Royal Navy a muzea Mary Rose, lodě Jindřicha VIII. Okružní plavba historickým přístavem a spousta zábavy s Action Stations, které seznamují s moderním královským loďstvem pomocí interaktivních exponátů. V případě zájmu lze zajistit i prohlídku Spinnaker Tower.

5. denProhlídka britské metropole Londýna. V muzeu voskových figurín Madame Tussaud’s Museum na nás čeká nejen celá řada významných osobností, ale i zábavná projížďka tradičním černým taxíkem, která nás seznámí s dějinami města (alternativně návštěva největšího britského muzea British Museum). Londýnským metrem se přesuneme k sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci a přes St. James’s Park dojdeme k Westminsterskému opatství a sídlu parlamentu Houses of Parliament se známou věží Big Ben. Na významném náměstí Trafalgar Square si prohlédneme sochu admirála Nelsona a z vyhlídkového kola London Eye si vychutnáme výhled na celý Londýn.

6. den – Návrat ke škole v odpoledních hodinách.
Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a občerstvením.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Ubytování na školním zájezdu je zajištěno ve Worthingu či Lancingu v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd formou balíčku).

Nabízíme možnost výměny ubytování v hostitelských rodinách za ubytování v hotelu se snídaní (kalkulaci ceny vám připravíme na přání dle zvoleného termínu).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 7 890 Kč*.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Přepravu přes kanál La Manche
Ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (3 noci)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tematický program s pracovními listy
Tři učitele zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné £105 - £115**.


* Uvedená cena zájezdu platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 17,99 let.
** Doporučená částka na vstupy platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 15,99 let.
Ceny pro starší studenty Vám rádi upřesníme.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace