Hrad Königstein a park miniatur

č.553 Hrad Königstein a park miniatur

Pojďme společně prozkoumat majestátnou pevnost Königstein, která před staletími chránila české země. Při prohlídce tohoto rozlehlého objektu se dozvíme o historii pevnosti, která je spojena s takovými osobnostmi, jakými byli Karel IV. či Napoleon Bonaparte. Seznámíme se s obranným systémem podporovaným neschůdnými skalními stěnami i obřími děly bránícími vstup. Zavítáme též do historického vinného sklepu Fasskeller, Studničního domu, hladomorny i Muzea světových válek. Z pevnosti tyčící se nad levým břehem Labe je překrásný výhled na jeho impozantní údolí, unikátní stolové hory a vůbec na velkou část úchvatného Saského Švýcarska.

Z Königsteinu se vydáme na prohlídku Parku miniatur, kde budeme mít zmenšené Českosaské Švýcarsko doslova na dlani. Parkem nás proveze minivláček, se kterým procestujeme zmenšenou krajinou roklí, údolí a tunýlků. Při prohlídce rovněž nahlédneme do sochařské dílny a zjistíme, jak se miniaturní pískovcové hrady a jiné modely vytvářejí.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ č. 553) 590 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupy č. 553) 7-10 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace