Hrad Königstein a park miniatur

č.553 Hrad Königstein a park miniatur

Pojďme společně prozkoumat majestátnou pevnost Königstein, která před staletími chránila české země. Při prohlídce tohoto rozlehlého objektu se dozvíme o historii pevnosti, která je spojena s takovými osobnostmi, jakými byli Karel IV. či Napoleon Bonaparte. Seznámíme se s obranným systémem podporovaným neschůdnými skalními stěnami i obřími děly bránícími vstup. Zavítáme též do historického vinného sklepu Fasskeller, Studničního domu, hladomorny i Muzea světových válek. Z pevnosti tyčící se nad levým břehem Labe je překrásný výhled na jeho impozantní údolí, unikátní stolové hory a vůbec na velkou část úchvatného Saského Švýcarska.

Z Königsteinu se vydáme na prohlídku Parku miniatur, kde budeme mít zmenšené Českosaské Švýcarsko doslova na dlani. Parkem nás proveze minivláček, se kterým procestujeme zmenšenou krajinou roklí, údolí a tunýlků. Při prohlídce rovněž nahlédneme do sochařské dílny a zjistíme, jak se miniaturní pískovcové hrady a jiné modely vytvářejí. Výlet je možné obohatit o projížďku lodí po Labi (+ 7 Euro/žák; č. 553/a).

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ č. 553) a č. 553)/a) 590 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupy č. 553) 7-10 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace